Kiedy znajdujesz w necie rozwiązanie całego zadania
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niegrzeczny Oskarek
To by wystarczyło
Młodzi gniewni
Co to takiego?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2016, 21:29
kiedy faza zacznie whaodzić
Odpisz
28 lutego 2016, 11:45
Flash to mój nowy idol :D .
Odpisz
28 lutego 2016, 11:19
A koniec filmu z tym leniwcem najlepszy.
Odpisz
28 lutego 2016, 10:56
Oglądałem to wczoraj ;-;
Odpisz
28 lutego 2016, 09:35
To Full HD gifa :o
Odpisz
28 lutego 2016, 09:21
Wygląda jak naprawiony zepsuty GIF
Odpisz
28 lutego 2016, 09:13
ja tak się zachowuję kiedy dostaję lepszą ocena z sprawdzianu niż myślałem
Odpisz
28 lutego 2016, 09:14
@kronim: Słodki avek :3
Odpisz
28 lutego 2016, 09:14
@xd_ailatan: wiem :3
Odpisz
28 lutego 2016, 08:49
Zwoerzogrod głupie
Odpisz
28 lutego 2016, 08:51
@KuleczkaJuleczka: Jak komentarz wyżej.
Odpisz
28 lutego 2016, 09:15
@KuleczkaJuleczka: Twój avatar troszku mnie obrzydza. ;_;
Odpisz
28 lutego 2016, 09:25
@LifeToLife: Czemu?
Odpisz
28 lutego 2016, 09:42
@KuleczkaJuleczka: wyjdź proszę
tu są drzwi --------------->
Odpisz
28 lutego 2016, 10:02
@prudence1: Dla mnie cięcie się jest takie... chore?... ;_; Niektórzy mają problemy, wiem, ale po ch*j chwalić się tym w internecie? ;-; Ogólnie, to brzydzą mnie takie żyły i krew... ;_; Nie umiem wytłumaczyć. ;d
Odpisz
28 lutego 2016, 11:25
@LifeToLife: Mnie też krew brzydzi... Nadal nie wiem jak moja siostra chce zostać lekarzem....
Odpisz
28 lutego 2016, 11:43
@prudence1: Moja ciocia jest chirurgiem. Okropne.
Odpisz
28 lutego 2016, 16:11
@LifeToLife: Krew jest cudowna. Ale samookaleczanie się to patologia
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2016, 16:37
@SetAbominae: W sumie krew nie jest aż tak zła... gdy np. ugryzę się w język to lubię ją pić. ;_; (Taki wpampir, hahahah, NIE. ;-;) Cięcie się jest dla mnie obrzydliwe o wiele bardziej, i do tego dobija mnie dzisiejsza "młodzież" i internety. nie powiem, również jestem nastolatką, ale wystarczająco dojrzałą by nie ciąć się dla "szpanu". ;_; A internety? Jak ktoś się tnie bo ma problemy, to staram się zrozumieć, ale w ch*j mi nie wychodzi. ;-; Jednak nie naśmiewam się typu jak oni to sobie życie zniszczyli, jak się niszczą, jaki błąd popełniają... To ich sprawa. Właśnie, ich. To po ch*j wstawiać w Google Grafika zdjęcia pociętych do krwi lub organów rąk czy nóg? ;_; Dla "szpanu"? ;_; W sumie to internety, tego nie ogarniesz. 👌 ;_;
EDIT: Literówki.
Odpisz
28 lutego 2016, 17:31
@LifeToLife: Whoa, jaka litania. Też nie rozumiem osób które się tną. A co do krwi: wiesz co to gore?
Odpisz
28 lutego 2016, 18:59
@Kasiuula: doczep siw
Odpisz
28 lutego 2016, 19:02
@LifeToLife: i co mnie to
Odpisz
28 lutego 2016, 23:23
@KuleczkaJuleczka: Weź wyjdź i nie wracaj
Odpisz
29 lutego 2016, 08:08
@SetAbominae: Chyba... Czy to rodzaj horroru z dużą ilością krwi czy zabijania? ;-;
A litanie lubię, mogłabym się jeszcze bardziej rozpisać. :3 ;_;
Odpisz
Edytowano - 29 lutego 2016, 08:09
@KuleczkaJuleczka: Nikt Ciebie tu nie chce. Wyjdź, ochłoń, wróć za kilka lat...
Odpisz
29 lutego 2016, 08:27
@LifeToLife: Częściowo
Odpisz
29 lutego 2016, 15:37
@KuleczkaJuleczka: Nie obrażaj mojego imienia, plz. ;-;
Odpisz
31 stycznia 2016, 18:19
Ja tam znajduję odpowiedzi do ćwiczeń z historii 😂
Odpisz
31 stycznia 2016, 18:37
@xNyksx: ja do sprawdzianów
Odpisz
31 stycznia 2016, 19:41
U mnie nauczyciele są kreatywni i wymyślają własne. Tylko od fizyki są z neta, ale żeby je mieć trzeba współpracować z wydawnictwem 😂😂
Odpisz
28 lutego 2016, 08:50
@xNyksx: U mnie podobnie
Odpisz
28 lutego 2016, 08:45
#nieśmieszne
Odpisz
28 lutego 2016, 08:34
Tak a potem pani mówi "takiego sposobu się jeszcze nie uczylismy jedynką za spisywanie internetu".
Odpisz
28 lutego 2016, 07:35
Tak bardzo..
Odpisz
1 lutego 2016, 06:43
Zootopia! :D
Odpisz
31 stycznia 2016, 18:03
Byo
Odpisz
31 stycznia 2016, 18:04
Zniszczyłaś moje marzenia ;-;
Odpisz
31 stycznia 2016, 18:07
młHahH
Odpisz
31 stycznia 2016, 18:07
(∩͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆゚. *・ 。゚
Odpisz
31 stycznia 2016, 18:32
Kur
wa *znika*
Odpisz
31 stycznia 2016, 18:34
dlaczego wszyscy się boją...o kutwa mleczny deszcz kurczoka! run!
Odpisz
31 stycznia 2016, 18:08
Było.
Odpisz