Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niegrzeczny Oskarek
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2016, 21:31
jestttttttttttttt nie tylko ja używam windows phone
Odpisz
28 lutego 2016, 12:32
U mnie jest sieć Wi-fi nazwana "truskawka i je**iety" 0_o
Odpisz
28 lutego 2016, 11:31
No cenzura tak potrzebna, naprawdę...
Odpisz
28 lutego 2016, 10:51
mój sasiad ma chyba ADHD DO KU*WY
Odpisz
28 lutego 2016, 09:38
Mój był "rucham psa jak sra"
Odpisz
28 lutego 2016, 09:31
To na ch*j udostępnia :v
Odpisz
28 lutego 2016, 08:40
Chciwy jest
Odpisz
28 lutego 2016, 07:39
Ja raz znalazłem wi-fi o nazwie: Get_Your_Own_Net_Nigga :P
Odpisz
3 lutego 2016, 11:10
ja kiedyś znalazłem takie wi-fi o nazwie odbyt
Odpisz
2 lutego 2016, 22:38
Nokia Lumia [☆]
Odpisz
2 lutego 2016, 20:24
Być może kolega mu udostępnił z telefonu tylko po to żeby miał co wrzucić na internety.
Odpisz
2 lutego 2016, 19:54
Zmień motyw na ciemny bo w oczy razi [________]
Odpisz
2 lutego 2016, 23:19
Jasny jest lepsze :P
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2016, 13:56
@CraaazyPL: zależy dla kogo :D Chyba to kwestia przyzwyczajenia :V
Odpisz
3 lutego 2016, 18:30
Możliwe, ja, i na Lumii 710, i na 535 korzystałem z jasnego xD
Odpisz
28 lutego 2016, 09:04
@CraaazyPL: Ja mam ciemny , bo często jestem na telefonie w późnych godzinach i by mnie raziło po oczach. :D
Odpisz
2 lutego 2016, 19:24
po co zamazujesz i tak widać. przynajmniej to pierwsze gimnazjum
Odpisz