Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Andrzeju

26 marca 2018, 22:50

Ja zawsze dostaję akurat te kilka broni które mam

Avatar
Konto usunięte

22 lutego 2018, 14:35

ja dzisiaj znalazłem skrzynię Unleash The Beast
ku*wa nie mam klucza

Avatar wiktor34

5 kwietnia 2016, 15:41

w unturned jest tak : znowu jakieś pieprzone spodnie ?

Avatar Gryzoniusz

5 lutego 2017, 21:29

@wiktor34: W unturned jest tak : Dobra to wejde i wyjde to jak podejda tam to ich zabije ze strzelby , YOU DZUST FAJND A FISH SZIRT ( klada barbed fenca w miejscu w ktorym logles )

Avatar AJStyles

4 marca 2016, 14:47

Akurat mi się zaczął tf2 aktualizować...

Avatar sylwon1234

Edytowano - 11 lutego 2016, 16:19

Nigdy żadnej broni, tylko te pie**olone skrzynki... Dobrze, że chociaż czasem coś palnego dropnie. A jak dropnie akurat broń, to ku*wa zawsze z to, co już masz za achievement... Kiedyś miałem cztery piaskuny... Na szczęście istnieją strony jak scrap.TF i można wymienić się z botem na coś innego...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Gray1997

1 marca 2016, 17:59

@Segiusgs: 1. Jeśli chodzi o steam to tak. Kup cokolwiek w sklepie tf2.
2. Właściwie nie wiem, ale chyba nie. Lecz potem wymiana z innymi użytkownikami jest utrudniona.

Avatar Segiusgs

1 marca 2016, 20:21

@Gray1997: Dzięki za rozwianie moich wątpliwości.

Avatar mati3853

29 lutego 2016, 16:58

coś sporo ostatnio memów z tf 2, czyli fajnie

Avatar kosodrzewina111

29 lutego 2016, 15:54

ja raz sprzedałem wszystkie swoje skrzynki za 2,01€

Avatar parapet_parapet

29 lutego 2016, 15:34

Też to mam

Avatar Czyzyk5

29 lutego 2016, 14:03

Wystarczy 30 minut na randomiser i zawsze mi jakaś broń dropnie.

Avatar Gray1997

29 lutego 2016, 11:15

Bo ja wiem? Mnie ostatnio wypadły 2 kosmetyki.
Krwawy bankier dla szpiega oraz pingle z kinolem i wąsami dla wszystkich klas.

Avatar Polaczekpiesel

11 lutego 2016, 23:01

prawda mam ich z 6 I żadnych kluczy😡

Avatar Gray1997

29 lutego 2016, 11:11

@Polaczekpiesel: Ty 6, ja 24.

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2016, 16:14

Tru

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar dajboom

11 lutego 2016, 16:34

ja pie- nie trolluł
bo BAN NA DODAJE KOMNTARZIH !

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2016, 16:44

@dajboom: TRU :>

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2016, 16:41

F2P dostają więcej itemów żeby szybciej kupili se jakiś przedmiot i mieli konto premium

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 lutego 2016, 16:32

komętasz

Avatar dajboom

11 lutego 2016, 16:23

cała prawa o TF2

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2016, 16:42

@dajboom: Psst.. Troll

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Nie po oczach

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie są aż takie pyszne

Niezniszczalne

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka