Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Co za przypadek
Równi i równiejsi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2021, 21:41
... za używanie IE
Odpisz
28 marca 2016, 12:37
Internet Explorer rządzi!
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2016, 18:20
To ktoś jeszcze używa explorera?
Odpisz
24 lutego 2016, 18:33
@Rainbow8: Żeby w historii Google nic takiego nie było.
Odpisz
24 lutego 2016, 20:06
Google jest tak dobre, że ma tryb incognito.
Odpisz
24 lutego 2016, 22:35
@DeTeO238: IE też
Odpisz
28 lutego 2016, 19:08
@Rainbow8: moja mama...
Odpisz
28 lutego 2016, 17:29
to straszne! on uzywa explorera!
Odpisz
28 lutego 2016, 14:48
Tłumaczenie "Płeć grupowe"
Odpisz
28 lutego 2016, 15:30
@KapitanKokosel: Nieźle, gratulacje. Wiesz że to jest też czasownik? To tak jakby powiedzieć play = grać, =/= zagrywka...
Odpisz
24 lutego 2016, 18:41
You had one job
Odpisz
28 lutego 2016, 14:06
@Pan_Janusz: blowjob
Odpisz
28 lutego 2016, 13:04
John miałeś zainstalować Chrome!
Odpisz
28 lutego 2016, 12:26
Muszę wypróbować tę stronę.Dzięki ziomuś.
Odpisz
25 lutego 2016, 07:29
Za używanie explorera?
Odpisz
25 lutego 2016, 09:55
@pandasz: Tak
Odpisz
24 lutego 2016, 23:35
skoro korzystają z explorer to pracę straci pewnie z 10 lat po przewinieniu
Odpisz
24 lutego 2016, 23:23
Dzięki za stronke tej nie znałem.
Odpisz
24 lutego 2016, 20:07
Mój kraj taki piękny <3
Odpisz
24 lutego 2016, 19:23
Za korzystanie z explorera obowiązkowo.
Odpisz
24 lutego 2016, 18:39
-Zwalniam pana!
-Dlaczego?
-Używasz Explorera śmieciu.
Odpisz
24 lutego 2016, 18:13
Panie wyświetlaczu niech Pan kliknie w oralny ...
Odpisz