Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Nie po oczach
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2016, 13:02
Jo sem nietoperek.
Odpisz
13 marca 2016, 13:02
@hubikstkj: Po czesku ,,Jestem Batman"
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2016, 23:03
@hubikstkj: Bardziej powinno być "jsem Batman" i wiem ze to takie obrazki były i wgl śmieszne, ale dla mnie to trochę głupie i ludzie potem myślą że tak jest poprawnie, a czeski wcale nie brzmi jak polski dla upośledzonych.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 23:02
byo
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2016, 20:38
JESTEM NOCĄ. JESTEM LUFMYSZĄ.
Odpisz
13 marca 2016, 16:39
Luftmysza...latająca mysz? Co? ;_;
Odpisz
6 kwietnia 2016, 19:29
@Komandor_Brytania: ślunsk confirmed
Odpisz
6 kwietnia 2016, 16:51
Po jakiemu to?
Odpisz
6 kwietnia 2016, 14:17
mój chop ;')
Odpisz
6 kwietnia 2016, 11:23
hahaahah dobre :)
Odpisz
13 marca 2016, 22:42
Od dziś luftmysza to moje ulubione słowo <3
Odpisz
13 marca 2016, 20:40
nie czaje
Odpisz
13 marca 2016, 12:45
"Halo, to ja was netoperek"
Odpisz
Edytowano - 13 marca 2016, 13:30
@Kideu: Ino to jo ciulu
Odpisz
13 marca 2016, 12:51
Odpisz