Jak wygląda większość rund eco
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Przyszłość jest piękna
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Nigdy na to nie wpadną
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2016, 16:31
na eco raczej nie ma się sg...
csowcy zrozumieją
Odpisz
5 czerwca 2016, 05:09
I po Flandersie.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 16:22
No chyba że robisz pół-eco z deaglem to wtedy tak nie wygląda.
Odpisz
6 kwietnia 2016, 11:28
Eco trzeba umieć grać
Odpisz
14 marca 2016, 14:58
Nic nie kupił , myślał że będą 2 kille , przeszedł środkiem , zginął od Scara-20 (cs w pigułce)
Odpisz
14 marca 2016, 07:04
Co to za odcinek/film?
Odpisz
14 marca 2016, 08:00
przyłączam się do pytania
Odpisz