Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Elmario1234

18 listopada 2023, 08:10

Rel ja też kiedy się denerwuje

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2019, 12:01

Ja też

Avatar SongManka510

8 lutego 2019, 22:07

Czy tyko ja jestem normalna i tyko obgryzam swoje pjenkne pazurki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogl to ja nie jestem normalna B))

Avatar Kocia_mama

11 grudnia 2021, 18:08

@SongManka510: ja też ;-;

Avatar GabiGabiGabiGabiGabi

28 października 2018, 10:13

Właśnie tak robiłam i natrafiłam na ten mem. Przypadek?

Avatar SongManka510

8 lutego 2019, 22:06

Avatar Grzechoooo

27 września 2018, 23:09

To jest dobre.

Avatar Legolas9988

25 sierpnia 2017, 20:29

ja też

Avatar CukiereczeQ

30 września 2016, 16:57

Ja też. Palce z resztą też.

Avatar FanNinjaKiwi222

6 czerwca 2016, 10:01

też tak mam :)

Avatar Airot

24 kwietnia 2016, 00:02

Gryzę usta, zjadam skórę i wypijam wypływającą krewww. Przez cały czas. Mmmmm, pycha.

Avatar Nilciaxd

7 kwietnia 2016, 14:57

robie to samo ;-;

Avatar Macio720

6 kwietnia 2016, 23:49

Ja to robiłem czytając poprzednie obrazki.

Avatar Macio720

6 kwietnia 2016, 23:48

Ja to robiłem czytając poprzednie obrazki.

Avatar BurningWolf

Edytowano - 6 kwietnia 2016, 22:44

A już myślałam że coś ze mną nie tak, a z tego co widzę robi tak prawie każdy

Avatar Ch4rles

6 kwietnia 2016, 22:22

Jak byłem mały wyjubałem sie na chodnik,jak się mi zagoiła rana,zdrapałem strupy i je zjadłem...
Troche taki spalony kurczak

Avatar NinjaPotato

6 kwietnia 2016, 12:10

to chyba podchodzi pod Kanibalizm

Avatar Captain_Jack_Sparrow

6 kwietnia 2016, 12:23

@NinjaPotato: popieram

Avatar Szymon2301

6 kwietnia 2016, 15:06

@NinjaPotato: to jest samokanibalizm

Avatar Schrodinger

6 kwietnia 2016, 20:28

@Szymon2301: Autokanibalizm* :) nie mylić z autofagią!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ostry ten sędzia

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To będzie bolało

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka