Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 grudnia 2016, 14:19
CS GO LOGIC: CS GO TO STRZELANKA JEDNA Z DROŻSZYCH RZECZY (jak to nazywają głupie dzieci) KOSA (jak to naprawdę się nazywa) karambit
Odpisz
28 lipca 2016, 16:25
fajnie gdyby ktoś dodał twoja stara w pigółce
Odpisz
14 marca 2016, 15:47
Ostatnia akcja jest możliwa :D
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:35
@makajet: kręcenie się i strzelanie headów też
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:22
@bylejakbylegdzie: Aimbot mój przyjacielu
Odpisz
5 kwietnia 2016, 22:41
@SetAbominae: podobnie bez cheatów w doom 2 na multi robiłem, tyle że z ssg a nie jakimś tam pistoletem i nawet autoaim miałem wyłączony
Odpisz
5 kwietnia 2016, 22:56
@bylejakbylegdzie: Ale to Doom... tam nie ma celowania góra-dół...
Odpisz
5 kwietnia 2016, 23:33
@SetAbominae: akurat wielu celuje góra dół z allways mosue look, a wiele map często wymaga celowania góra dół
Odpisz
6 maja 2016, 22:42
@SetAbominae: to jest akurat spinbot czyli się kręcisz, masz WH, aima, BH itd.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 20:47
5 typów graczy CS:GO.
1.Ruski
2.Gimbusy
3.Dzieci , które krzyczą na mikrofonach , że r*chają Ci matkę :> (moje ulubione )
4.Hackerzy
5.Pi**y gadające o skinach zamiast grać :)
Odpisz
6 kwietnia 2016, 09:25
@maxiu1244: Którym typem jesteś?
Odpisz
6 kwietnia 2016, 13:11
@Slenderowiec2012: Akurat nie gram w CS:GO ze względu na rosnącą liczbę dzieci (Mojego ulubionego typu graczy wymienionego powyżej)
Odpisz
23 kwietnia 2016, 12:50
@maxiu1244: Ruskie strong jestem z polski ROSJA NAJLEPSZA
Odpisz
5 kwietnia 2016, 17:42
cs gówno go
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:52
@LukasxGM: To, że nie lubisz jakiejś gry, to nie powód żeby ją wyzywać od gówna.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 17:26
360 noscope
Odpisz
5 kwietnia 2016, 15:49
mam przegrane 600+ godzin i nie spotkałem się z żadnym cheaterem
a może po prostu nie płacze jak ktoś ma skilla (nie mówie o tym co jest na gifie xD)
jedyna co jest uciążliwe w cs'ie to osoby które nie umieją rozmawiać po inglisz (czyt. Ruskie)
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:35
@PlynieRekin: 1700+h, spotkałem kilku cheaterów (kryjących się całkiem nieźle)...
Odpisz
5 kwietnia 2016, 20:30
@PlynieRekin: Kto wie może spotkałeś ale o tym nie wiesz :-)
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:32
wszystko jest możliwe do zrobienia jeśli ma się dobre słuchawki, wygodny fotel i myszkę od Razera.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 15:59
nie lubie cs
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:14
@ALKATRAZ: też
Odpisz
5 kwietnia 2016, 15:39
Takie realne
Odpisz
5 kwietnia 2016, 15:30
Odpisz
5 kwietnia 2016, 15:19
byo
Odpisz
5 kwietnia 2016, 15:09
IZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKK RAAATTTTUUUUUUJJJJJJJJ.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 15:05
Odpisz
14 marca 2016, 15:21
"F**king campers'
Odpisz