Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Predator_PL

13 grudnia 2016, 14:19

CS GO LOGIC: CS GO TO STRZELANKA JEDNA Z DROŻSZYCH RZECZY (jak to nazywają głupie dzieci) KOSA (jak to naprawdę się nazywa) karambit

Avatar imUnsual

28 lipca 2016, 16:25

fajnie gdyby ktoś dodał twoja stara w pigółce

Avatar makajet

14 marca 2016, 15:47

Ostatnia akcja jest możliwa :D

Avatar bylejakbylegdzie

5 kwietnia 2016, 16:35

@makajet: kręcenie się i strzelanie headów też

Avatar SetAbominae

5 kwietnia 2016, 19:22

@bylejakbylegdzie: Aimbot mój przyjacielu

Avatar bylejakbylegdzie

5 kwietnia 2016, 22:41

@SetAbominae: podobnie bez cheatów w doom 2 na multi robiłem, tyle że z ssg a nie jakimś tam pistoletem i nawet autoaim miałem wyłączony

Avatar SetAbominae

5 kwietnia 2016, 22:56

@bylejakbylegdzie: Ale to Doom... tam nie ma celowania góra-dół...

Avatar bylejakbylegdzie

5 kwietnia 2016, 23:33

@SetAbominae: akurat wielu celuje góra dół z allways mosue look, a wiele map często wymaga celowania góra dół

Avatar adam12333

6 maja 2016, 22:42

@SetAbominae: to jest akurat spinbot czyli się kręcisz, masz WH, aima, BH itd.

Avatar maxiu1244

5 kwietnia 2016, 20:47

5 typów graczy CS:GO.
1.Ruski
2.Gimbusy
3.Dzieci , które krzyczą na mikrofonach , że r*chają Ci matkę :> (moje ulubione )
4.Hackerzy
5.Pi**y gadające o skinach zamiast grać :)

Avatar Slenderowiec2012

6 kwietnia 2016, 09:25

@maxiu1244: Którym typem jesteś?

Avatar maxiu1244

6 kwietnia 2016, 13:11

@Slenderowiec2012: Akurat nie gram w CS:GO ze względu na rosnącą liczbę dzieci (Mojego ulubionego typu graczy wymienionego powyżej)

Avatar Mangle_the_FOX

23 kwietnia 2016, 12:50

@maxiu1244: Ruskie strong jestem z polski ROSJA NAJLEPSZA

Avatar LukasxGM

5 kwietnia 2016, 17:42

cs gówno go

Avatar panlogin

5 kwietnia 2016, 19:52

@LukasxGM: To, że nie lubisz jakiejś gry, to nie powód żeby ją wyzywać od gówna.

Avatar NEXORI

5 kwietnia 2016, 17:26

360 noscope

Avatar PlynieRekin

5 kwietnia 2016, 15:49

mam przegrane 600+ godzin i nie spotkałem się z żadnym cheaterem
a może po prostu nie płacze jak ktoś ma skilla (nie mówie o tym co jest na gifie xD)
jedyna co jest uciążliwe w cs'ie to osoby które nie umieją rozmawiać po inglisz (czyt. Ruskie)

Avatar Sir_Snoge

5 kwietnia 2016, 16:35

@PlynieRekin: 1700+h, spotkałem kilku cheaterów (kryjących się całkiem nieźle)...

Avatar carusso1

5 kwietnia 2016, 20:30

@PlynieRekin: Kto wie może spotkałeś ale o tym nie wiesz :-)

Avatar Hank1212

5 kwietnia 2016, 16:32

wszystko jest możliwe do zrobienia jeśli ma się dobre słuchawki, wygodny fotel i myszkę od Razera.

Avatar ALKATRAZ

5 kwietnia 2016, 15:59

nie lubie cs

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2016, 16:14

@ALKATRAZ: też

Avatar tu_2000

5 kwietnia 2016, 15:39

Takie realne

Avatar pitchu2003

5 kwietnia 2016, 15:30

Avatar lucky20

5 kwietnia 2016, 15:19

byo

Avatar krzysiek1232

5 kwietnia 2016, 15:09

IZZZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKK RAAATTTTUUUUUUJJJJJJJJ.

Avatar Fox__

5 kwietnia 2016, 15:05

Avatar
Konto usunięte

14 marca 2016, 15:21

"F**king campers'

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A, okej

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka