Po tym już się nie podniosą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Angielskie śmieszki
Nigdy na to nie wpadną
Niegrzeczny Oskarek
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2017, 23:11
Niestety... to tak nie działa...
poza tym PO CHOLERĘ TE FLAGI ROZUMIEM ŻE JEST SOLIDARNOŚĆ ALE NO SERIO? LEPIEJ JEST ZORGANIZOWAĆ NOWOCZESNĄ KRUCJATĘ Z M1 ABRAMSAMI NA CZELE I BYŁOBY GUT!
Odpisz
Edytowano - 27 października 2023, 07:45
@Filipsss: z Saddamem Husajnem tak zrobili i zadziałało
Odpisz
24 marca 2016, 14:21
śmiechłem obficie
Odpisz
6 maja 2016, 22:06
@Krzyniu: minęły już 2 miesiące od dodania twego komentaża ale nadal cię obserwuje krzysiu
Odpisz
26 maja 2016, 22:25
@Krzyniu: nie uciekniesz
Odpisz
27 maja 2016, 07:25
@seba263: no weś
Odpisz
16 czerwca 2016, 00:16
@Krzyniu: ja nie żartuje... nie uciekniesz
Odpisz
16 czerwca 2016, 08:04
@seba263: *dzwoni po CBŚ*
Odpisz
22 czerwca 2016, 00:11
@Krzyniu: hmmm coś się spóźniają ... hyhhy a ja już po cb jadę
Odpisz
22 czerwca 2016, 07:52
@seba263: Czuję się obserwowany! Proszę zaprzestać tej czynności!
Odpisz
22 czerwca 2016, 08:50
@Krzyniu: ćććć nie stawiaj oporu to nic ci się nie stanie
Odpisz
22 czerwca 2016, 09:12
@seba263: ja zadzwonię do babci!
Odpisz
22 lipca 2016, 12:30
@Krzyniu: ja nadal nie zapomniałem hyhyhyhyhy zjem cię
Odpisz
22 lipca 2016, 12:34
@seba263: * dzwoni po bagiety*
Odpisz
22 lipca 2016, 12:59
@Krzyniu: *odbiera* coś nie tak? prze Pana huehueheu
Odpisz
22 lipca 2016, 13:05
@seba263: dzikie seby mnie prześladują!
Odpisz
22 lipca 2016, 13:14
@Krzyniu: już tam wysyłamy grupę elitarnych sebixów proszę się nie martwić 😏
Odpisz
22 lipca 2016, 13:17
@seba263: ku***
Odpisz
25 lipca 2016, 00:02
@Krzyniu: nikt nawet nie wie że cię tu prześladuje muahahahahha
Odpisz
25 lipca 2016, 08:52
@seba263: Komentarz został zgłoszony. Umrzesz.
Odpisz
25 lipca 2016, 11:03
@Krzyniu: ;-; nie martwię się
Odpisz
25 lipca 2016, 15:41
@Krzyniu: nie buj się mnie ja tylko obserwuję cię z szafy
Odpisz
26 lipca 2016, 00:39
@Krzyniu: czekaj wezwę tu wszystkich
Odpisz
28 lipca 2016, 20:56
@seba263: Nie poddam się!
Odpisz
28 lipca 2016, 21:00
@Krzyniu: ja też !
Odpisz
28 lipca 2016, 21:33
@seba263: kszkszksz
Odpisz
28 lipca 2016, 22:42
@Krzyniu: i nożem w podbrzusze !
Odpisz
28 lipca 2016, 22:52
@seba263: I grzybami w twarz!
Odpisz
28 lipca 2016, 23:04
@Krzyniu: i kolanami na ryj
Odpisz
19 sierpnia 2016, 11:27
@Krzyniu: co tam
Odpisz
19 sierpnia 2016, 11:38
@seba263: o nie
Odpisz
19 sierpnia 2016, 11:39
@Krzyniu: no co? grzecznie zapytałem się "co tam ?"
Odpisz
19 sierpnia 2016, 11:41
@seba263: chyba środa
Odpisz
19 sierpnia 2016, 12:20
@Krzyniu: piątek :V
Odpisz
19 sierpnia 2016, 12:21
@seba263: Było blisko.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 12:24
@Krzyniu: zawsze było by blisko xd
Odpisz
19 sierpnia 2016, 12:47
@seba263: :I
Odpisz
19 sierpnia 2016, 12:56
@Krzyniu: krzyniu myślał o środzie a we wtorek łeb mu ścieki :\ xd
Odpisz
19 sierpnia 2016, 12:59
@seba263: Ścieki mi we wtorek.
Odpisz
19 sierpnia 2016, 13:01
@Krzyniu: kurde ta korekta
Odpisz
15 września 2016, 08:51
@Krzyniu: hwhehehehehe
Odpisz
15 września 2016, 09:01
@seba263: nieeeeee
Odpisz
21 września 2016, 23:15
@Krzyniu: deszcze niespokojne
Odpisz
22 września 2016, 08:17
@seba263: uyy
Odpisz
22 września 2016, 11:57
@Krzyniu: potargały sad
Odpisz
23 września 2016, 20:21
@Krzyniu: bu
Odpisz
23 września 2016, 20:24
@seba263: a
Odpisz
2 listopada 2016, 14:36
@Krzyniu: jak tam życie krzyniu
Odpisz
2 listopada 2016, 16:44
@seba263: Ech.
Odpisz
2 listopada 2016, 16:52
@Krzyniu: już tu piszemy 8 Miechów xD
Odpisz
2 listopada 2016, 18:24
@seba263: To nie dobrze.
Odpisz
2 listopada 2016, 18:45
@Krzyniu: czemuż to
Odpisz
2 listopada 2016, 18:56
@seba263: A jakbym przestał się odzywać?
Odpisz
2 listopada 2016, 19:04
@Krzyniu: 😭 nie rób mi tego moja ofiaro xD
Odpisz
2 listopada 2016, 19:06
@seba263: hihi, zniszczę cie psychicznie! to mój ostatni komentarz tutaj
Odpisz
2 listopada 2016, 19:35
@Krzyniu: tutaj? hehehehehe stalker accept
Odpisz
13 lutego 2017, 22:55
@Krzyniu: krzysiuuuu
Odpisz
6 maja 2017, 01:44
@Krzyniu: No krzyniu to żeś se dowalił "sławy" co kilka obrazków to twoje zdjęcia wchodzę w komy a tam co? no twoje zdjęcia :P po co ty im dałeś dostęp do tych zdjęć xd
Odpisz
9 maja 2017, 21:58
@Krzyniu: .
Odpisz
23 czerwca 2017, 05:17
@seba263: hihihihihihihihi
Odpisz
27 czerwca 2017, 23:03
@creeper_girl: hehehehehe
Odpisz
5 lipca 2018, 23:20
@Krzyniu: KrzyniuTV dalej robi za celebrytę na jeja?
Odpisz
20 września 2018, 18:39
@seba263: o co chodzi?
Odpisz
18 grudnia 2020, 11:11
@Grzechoooo: dobre pytanie
Odpisz
2 kwietnia 2021, 06:41
@Krzyniu: hej
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2016, 14:29
XD
To napewno pokona terrorystów.
P.S. Terroryzm to tylko nazwa dawna małym grupkom przez te większe bo budzą w nich strach
\______________/
Jakby co nie bronie terrorystów. Tylko mowie :v
Odpisz
13 lutego 2017, 22:56
@lorax12: *komentarz bez większego sensu*
Odpisz
14 lutego 2017, 06:23
@seba263: k
Odpisz
21 kwietnia 2016, 15:10
depresja
Odpisz
2 listopada 2016, 14:37
@reVgor: lel
Odpisz
5 kwietnia 2016, 20:25
W końcu
Odpisz
23 września 2016, 20:22
@SansTheSkeleton: w końcu doczekałeś się odpowiedzi na komentarz ;D
Odpisz
24 marca 2016, 14:27
"...będzie walczył o prawa zwierząt." Kóz też?
Odpisz
24 marca 2016, 14:31
@KwasDeoksyrybonukleinowy: "Kozy to też stworzenia! Jak ludzie! Ich potrzeby seksualne też należy zaspokoić!"
Odpisz
24 marca 2016, 14:34
Sugerujesz coś?
;-;
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 marca 2016, 14:35
Dobry ziomek Ahmed zaspokoja biedne kozy, a wy go śmiecie nazywać zoofilem? Trochę szacunku.
Odpisz
24 marca 2016, 14:37
@lorax12: No homo oczywiście.
Odpisz
24 marca 2016, 14:39
Wiesz. Z tymi ciapa... ekhem... Arabami nic nie wiadomo
Odpisz
24 marca 2016, 14:43
@lorax12: Asriel plz. Przecież ty jesteś kwiatkiem. To podchodzi pod... roślinofilię? ...kwiatkoseksualizm? Nie mam pojęcia jak to nazwać.
Odpisz
24 marca 2016, 14:45
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Ale i pół-kozą :p
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2016, 14:46
@KwasDeoksyrybonukleinowy: Florofilię, nekrofilię i zoofilię
Odpisz
26 lipca 2016, 00:42
@lorax12: panowie wzywam was do powspominania starych obrazków
Odpisz
26 lipca 2016, 12:43
@seba263: >_>
Odpisz
22 września 2016, 16:21
@lorax12: a my na tej wojnie
Odpisz
22 września 2016, 21:34
@seba263: >_>
Odpisz
6 kwietnia 2016, 14:12
Nie wiem, co o tym myśleć
Odpisz
13 kwietnia 2016, 14:21
@Davido: Ja też.
Odpisz
25 kwietnia 2016, 08:43
Chyba to: wow, ale żeście pomogli! kurde, jebłeś se flage francjii w profilowe, pomoc so much
Odpisz
26 lipca 2016, 00:40
@Davido: wzywam was ! powspominajcie
Odpisz
25 kwietnia 2016, 07:04
kek'd and check'd
Odpisz
24 kwietnia 2016, 22:26
a gdzie ziemniak
Odpisz
6 kwietnia 2016, 07:00
NOOOO HOOOOOOOOMOOOOOOOOOOOOO!!!!!!
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:39
Może i ziomek jest z ISIS ale tak trochę rację. Ludzie zachowują się jakby te flagi na profilowych miały jakieś znaczenie. W końcu Powinniśmy zorganizować krucjatę.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 17:08
Gdyby to była prawda ;-;
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:34
Odpisz
5 kwietnia 2016, 16:19
Ja podejrzewam że te wszystkie niby akcje solidaryzujące z ofiarami terroryzmu są dla ludzi, którzy chcą pokazać, że nie są obojętni na zło i że niby mają takie dobre serduszka pełne współczucia i miłości.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 15:42
kisnę
Odpisz