Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przypałowo
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 10 lutego 2017, 20:46
Otwórz gorąco bo mi okno.
Odpisz
3 kwietnia 2016, 08:51
Wszędzie w domu ale dobrze najlepiej :)
Odpisz
20 marca 2016, 00:07
Kto wyrzuci 6 oczek- zaczyna.
Odpisz
20 marca 2016, 00:10
To nie szachy...
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2016, 00:13
@Maniek1234565: chyba ci się pomyliło to rosyjska ruletka
Odpisz
20 marca 2016, 00:30
@RussiaBall: A to nie przypadkiem gwint?
Odpisz
20 marca 2016, 00:42
@Maniek1234565: Właśnie... bo to golf.
Odpisz
20 marca 2016, 07:29
a nie koszykowka?
Odpisz
20 marca 2016, 07:44
@Komandor_Brytania: pinoć ma wyjść w prawdziwym życiu
Odpisz
20 marca 2016, 09:25
@pan_hejter: Są już dwie talie. Potwory i Scociatel (wiem że źle), ale tylko z dodatkiem do Wieśka ._.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:02
@Komandor_Brytania: Przestańcie chranić o tym domino! Teraz gramy w kości... więc makao!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:40
@Krzyniu: Kareta!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:42
@Krzyniu: Mam fulla! Prawda? ;-; Nie ogarniam tych bierek
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:44
@Lacoste: od rzucania kręglem do kosza nie wyjdzie ci poker -,-
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:45
@Krzyniu: Szach-Mat!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:47
@Janusz_zlota_raczka: A ja psuję tą zabawę.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 21:16
@Krzyniu: Ale wiesz, że ten stronnik nie może się kiwać na polu przeciwnika? Przecież najpierw wchodzą czerwone...
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 01:15
@Krzyniu: Arcanine, wybieram cię! Wygram z tobą w te pieprzone kości!
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:02
?
Odpisz
2 kwietnia 2016, 23:35
@Siemanko1234: nie czaisz? xDD
Odpisz
2 kwietnia 2016, 23:04
-Grasz w makao?
-Dobra, ale ty stoisz na budzie.
Odpisz