Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2016, 20:44
Photoshopowy mistrz...Czemu księżyc na tym niebie jest tak wielki jak Saturn?
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:13
@Lacoste: Myślę, że jeśli był by to montaż, to zrobili by księżyc z prawidłowej strony masztu.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:26
@MRozu_ma_jeja: Może się nie znali? Bo jeśli księżyc na nocnym niebie nie jest tak wielki...To w końcu malutki satelita a nie gazowy olbrzym...
Odpisz
3 kwietnia 2016, 09:09
@Lacoste: Ekhm... Statek jest daleko, zdjęcie robili z zoomem, jak to już ktoś napisał.
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 15:57
@Sentry: Też tak myślę. Kwestia perspektywy. Inne z ciał niebieskich są widziane jako jeszcze mniejsze. Ale ja tam się nieznam.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 21:21
najpierw słońce kradną a teraz to... co się z tym światem dzieje?
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:09
@alicja07: Księżyc już raz kradli. I to tacy dwaj znani politycy. :P
Odpisz
3 kwietnia 2016, 00:27
@Hartio: Jeden już na szczęście gryzie ziemię
Odpisz
3 kwietnia 2016, 01:18
@Hartio: A to nie był gościu z długim nosem i żółte stworki? ;-;
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:48
@Komandor_Brytania: Zobacz sobie kto gra dwie główne role w "O dwóch takich, co ukradli ksiezyc" :P
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:54
@Hartio: Naczy nie bo był też film-bajka "Jak ukraść księżyc" :V
Odpisz
3 kwietnia 2016, 12:10
@Komandor_Brytania: Czyli ksiezyc był kradziony nie raz, lecz nawet więcej razy ? :O
Odpisz
3 kwietnia 2016, 12:13
@Hartio: :o
Odpisz
24 marca 2016, 17:53
gdzie można zobaczyć tak duży księżyc?
Odpisz
24 marca 2016, 17:54
@daglasio: w gta vcs
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:28
@daglasio: Prawdopodobnie statek był daleko, a zdjęcie zostało zrobione z zoomem.
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2016, 07:07
@daglasio: Nie wiem, czy zawsze jest, ale ostatnio był taki w Australii (tylko czerwony).
Odpisz
2 kwietnia 2016, 22:07
Odje**ne perfekcyjnie
Odpisz
24 marca 2016, 17:54
byo w składance :/
Odpisz
24 marca 2016, 17:22
joł
Odpisz
24 marca 2016, 19:24
@xninnax: Zamknij morde kaletniaku!
Odpisz