Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie idź!
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2016, 21:42
Srałbym ....
Odpisz
15 kwietnia 2016, 21:58
albo PC no one race
Odpisz
25 marca 2018, 18:56
co ma kibel do PC'ta?? -_-
Odpisz
25 marca 2018, 19:03
@Filipsss: Nie pytaj sie. To długa historia o nienawiści do PC master race. Więcej nie muszę tłumaczyć
Odpisz
25 marca 2018, 19:04
racja PCMR to jest śmieć
Odpisz
25 marca 2018, 19:07
@Filipsss: Dokładnie. A to wszystko przez to że nazywają graczy konsolowych brudnymi wieśniakami
Odpisz
25 marca 2018, 19:25
do PC'ta nic nie mam bo też gra się dobrze ale nazywanie ludzie śmieciami debilami itp tylko dlatego że grają na konsoli a nie na pc to już jest poje**ne
Odpisz
25 marca 2018, 19:27
@Filipsss: Dokładnie o to mi chodziło, dokładnie. To jest po prostu chore i nienormalne
Odpisz
15 kwietnia 2016, 20:49
Odpisz
15 kwietnia 2016, 19:44
Postawić to przed kompem i obok lodowki i nie trzeba nigdzie iść
Odpisz
15 kwietnia 2016, 17:30
chcę to
Odpisz
15 kwietnia 2016, 17:14
Jedyny tron na jaki zasługuje ten sku*wysyn
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:06
Odje**ne perfekcyjnie.
*tu na dole pewnie ktoś wstawi obrazek z tym napisem i dostanie więcej strzałek ;-; *
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:08
@Jasonicos:
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:17
@Jasonicos: Chyba coś się nie udało.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:44
@wolfe: dostałeś minusy aby uczcić wielkość Jasonickosa
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:47
@PidronPL: i co ? to dowodzi, że Jasonicos się mylił.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:58
@wolfe: yyy.. O! No tak :P
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:05
A posiada podgrzewaną deskę?
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:12
wtf? nie ma to jak zimna deska
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:36
@bylejakbylegdzie: Potwierdzam.
Odpisz
15 kwietnia 2016, 16:09
Siedziałbym i sra... ekhm, załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne jak szalony.
Odpisz
2 kwietnia 2016, 19:52
Srałbym... nic nie słyszeliście...
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:34
@SynGermanyBall: dlaczego masz dziadka germanyball a?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 12:53
Na avku?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 13:28
@SynGermanyBall: tag
Odpisz
3 kwietnia 2016, 13:32
Bo lubię Wszystkie Rzesze, i tak jakoś, ale niestety Reichtangle mnie nienawidzi, przecie według avatarów i nicku jest moim Pra Dziadkiem
Odpisz
3 kwietnia 2016, 13:34
@SynGermanyBall: Ja vohl?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 13:37
*Jawöhl
Odpisz
3 kwietnia 2016, 13:44
@SynGermanyBall: Wirklich?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 00:31
Czasem, gdy nie wiem co zrobić ze swoim życiem, zastanawiam się, czy nie kupić w przyszłości czegoś podobnego...
Odpisz
2 kwietnia 2016, 20:19
przeczytałem"tron godny Jezusa" ;-;
Odpisz