Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 kwietnia 2016, 21:03

1000 zł kosztuje Xbox One z Halo: Master Chief Collection
Uciągnie Wiedźmina na odpowiedniku Ultra z PC
1400 zł kosztuje GTX 770, rekomendowany do ultra.
Sama karta.
Konsola to nie głupota tylko oszczędność.
I jeszcze starcza na 6-8 lat.

Pewnie zostanę zhejcony, ale większość ludzi mających zaciesz, że są lepsi niż konsolowcy, nie mają nawet PC, na którym zobaczą 10 klatek w wiedźminie na Ultra.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (105)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (105)
Avatar kcelej21

21 kwietnia 2016, 00:11

@KingsMax: ja mam x360 CHYBA 4-5 lat ( jeśli dobrze pamiętam)

Avatar KingsMax

21 kwietnia 2016, 00:15

@kcelej21: Mój kolega komputer ponad 10 lat, mógłby na nim chodzić wiedźmin 3.

Avatar kacper5656

9 kwietnia 2016, 10:13

ludzkie oko przecież potrafi 60 fps . (tak wiem konsolowcy mówią że ludzie widzą w 30 fps'ach )

Avatar Jejowicz2

9 kwietnia 2016, 10:37

@kacper5656: Ludzkie oko widzi do 100 fps ale jeżeli jest ich więcej to oko mniej się męczy

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2016, 14:22

@Jejowicz2: Ludzkie oko nie widzi w fps'ach, więc twierdzenie że ludzkie oko widzi w ... fps jest idiotyczne.

Avatar kacper5656

10 kwietnia 2016, 14:05

ahh nie ma geniuszu innego przelicznika dla oka :/ pozdro

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2016, 02:04

@kacper5656: Nie ma, bo tego się po prostu nie liczy.

Avatar Amikar

9 kwietnia 2016, 21:55

Faktem jest że ludzkie oko widzi do 24 klatek na sekundę.

Avatar Pitrekkk

8 kwietnia 2016, 22:57

Znaczy się konsola to nie jest zły pomysł. Na start jest tańszy (1500zł coś takiego), a PC coś 2,5 - 3k. Biorąc pod uwagę szybki rozwój podzespołów komputerowych może być różnie, o ile ktoś musi grać na bardzo wysokich ustawieniach. Ktoś tam wcześniej napisał, że PC za załóżny 4k starczy na 20 lat - tak, jak najbardziej będziemy mogli przeglądać internet, po takim czasie. Osobiście zamierzam kupić gamingowego laptopa za jakieś 3400 (i5 i gtx950m) - mam większą wygodę , czy to jakąś prezentację zrobić, coś obejrzeć, w dodatku nie wiem czy są jakieś fajne komunikatory typu TS3 na konsole. Co do laptopa, zastanawia mnie żywotność takiego komputera. Krótka podsumując wszystko ma swoje zalety i wady, zależy komu wygodniej.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2016, 15:04

@Pitrekkk: Przecież nigdzie nie zaprzeczyłem :d mówiłem tylko, że zazwyczaj. Zresztą 3400 to trochę dużo ;)

Avatar Pitrekkk

9 kwietnia 2016, 15:28

Jedynie rozwinąłem wypowiedź.

Avatar drzefko

9 kwietnia 2016, 12:13

ja i tak nie zauważam różnicy

Avatar Snowtrooper

9 kwietnia 2016, 11:23

Nwm czemu pecetowcy dalej uważają się za bogów a tak naprawde nie mają nawet dobrych pc a poza ty wyrażają się o konsolach grając na nich tylko raz! Ludzie co wy macie do konsol.Zrozumiem jeszcze to że nie podoba im się grafika albo ilość klatek na sekundę ale obrażanie i wmawianie na siłę wszystkim że pc jest lepsze to już jest cholerna przesada.Dziękuję bardzo za wysłuchanie i jestem na apce więc nie dam wam ziemniaka za długi komentarz.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Snowtrooper

9 kwietnia 2016, 12:53

Może nie każdy ale większość

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2016, 16:51

@Snowtrooper: Nooo, nie powiedziałbym, ale jak uważasz.

Avatar tr_8r

9 kwietnia 2016, 10:33

#WszystkiePlatformySąRówneIdioci

Avatar PanSowa12

9 kwietnia 2016, 10:24

popatrzcie na swoją rękę
żadnych pikselów
Żyjemy w 8K fulhade

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2016, 09:47

60fps 60fps.....

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2016, 09:41

#GranieZLudzmiNaPodworkuMasterRejs

Avatar Zygarde

8 kwietnia 2016, 21:06

#PSPMusztardaRejs

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2016, 21:28

@Zygarde: #CustomFirmwarePozwalającyNaDarmoweGryRejs

Avatar kajtekk

9 kwietnia 2016, 09:39

@Zygarde: #PegasysMasterRace #AtariMasterRace ;-;

Avatar kajtekk

Edytowano - 9 kwietnia 2016, 09:37

Je**ć, ide sobie pograć na pegasusie...

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2016, 09:34

>tfw banda debili kłóci się pod obrazkiem co jest lepsze nie rozumiejąc obrazka

Avatar CeeKay

8 kwietnia 2016, 21:09

Nawet na XBOX 360 i PS3 są gry które obsługują 60fps

Avatar Zeromus

9 kwietnia 2016, 09:29

@CeeKay: Ale tego nie wytłumaczysz tym, co zaczęli ten "Masterrace" chociaż powinienem powiedzieć IdiotRace. Bo większość z nich używało tylko kompa.

Avatar kicius23

9 kwietnia 2016, 08:27

Mi tam starczy mój komp. Wiedźmin nie pójdzie, ale mogę grać w inne gry. Zresztą, wolę klasyki i zwykle gram w gry sprzed 15-20 lat, więc nie potrzebuję mocniejszego PC.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Były nóżki, nie ma nóżek

Pilne

Trzeba brać osobną torbę

Nieuczciwa ocena

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka