Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
German_Shepherd

2 maja 2016, 10:51

Pewnie kiedyś będzie Assasin w teraźniejszości bo co roku gra posuwa się do przodu

Avatar RecOr

2 maja 2016, 11:59

Już raz się cofnęła. I teraz podobno też ma się sporo cofnąć.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 16:57

@RecOr: Assasin PRIMAL

Avatar adriano0510

2 maja 2016, 21:45

asassinozaurs

Avatar HuboX600

3 maja 2016, 13:57

Następny będzie w 2017 i będzie w starożytnym Egipcie. Podobno twórcy inspirują się Wiedźminem 3, więc myślę, że będzie jazda wielbłądem np. po pustyni.

Avatar arenak1111

31 października 2016, 22:19

@HuboX600: Chciałbym powrotu w tropiki z AC IV :D

Avatar Ziemniak_Illuminati

5 listopada 2017, 08:58

@HuboX600: Słuchajcie mnie ludzie! Jestem z przyszłości!! Assassin's Creed Origins będzie w starożytnym Egipcie!

Avatar arenak1111

18 listopada 2017, 00:13

@Ziemniak_Illuminati: A nowe Beyond Good and Evil będzie znowu przekładane przez następne 10 lat

Avatar tr_8r

Edytowano - 2 maja 2016, 13:05

oglądałbym ponieważ pewnie wymagania były by w luj duże no chyba że kupiłbym sobie go na ps4 wtedy bym grał

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 12:14

Misja: No Templars

Avatar Arronin

2 maja 2016, 10:52

Grałbym.

Avatar ojciecpolecial

6 kwietnia 2016, 18:43

W zasadzie ciekawa byłaby opcja asassina w teraźniejszości, ale cała gra straciłaby sens.
Chociaż...
Asassin idzie ciągle datą do przodu, więc może kiedyś...

Avatar Frostok

2 maja 2016, 09:27

@ojciecpolecial: ale jak będą wyglądały te skoki ?

Avatar miki322

Edytowano - 2 maja 2016, 09:58

@ojciecpolecial: może będzie tak że oni będą w 3000 i cofać się w czasie(czy cokolwiek oni tam robią)do 2016

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 09:24

Kupiłbym

Avatar matiExtreme

2 maja 2016, 08:25

Pierwsze części assasins były lepsze

Avatar RecOr

Edytowano - 6 kwietnia 2016, 18:27

Nowy asasyn wychodzi dopiero w 2017 roku i ma być podobno w starożytnym Egipcie, a za grę mają odpowiadać ludzie którzy pracowali przy Black Flag. Fajnie by było.

Avatar Szczyt_jeja

Edytowano - 6 kwietnia 2016, 17:40

Co tak szybko? Przecież można jeszcze tyle hajsu zbić na tej samej dekadzie, nie mówiąc o kolejnych. Gdyby naprawdę miało do tego dojść, to dojenie AC spowodowałoby, że szybciej Nicki Minaj zmniejszy dupsko do normalnych rozmiarów niż ten AC wyjdzie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar gulasz88
Dodane przez: gulasz88

Trzeba brać osobną torbę

Lekko nie będzie

To by wystarczyło

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Płać pan

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka