Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2020, 00:52
Muche z doładowaniem
Odpisz
29 lipca 2020, 00:51
Ja przed chwilą zabiłam muche
Odpisz
19 czerwca 2018, 12:50
u nas zawsze w klasie jak jest jakiś owad to AAAAAAAAAAAAA ROBAK (nawet jak jest mucha)
Odpisz
2 maja 2016, 08:30
Ja zawsze rzucam tym co mam pod ręką. ;-;
Odpisz
2 maja 2016, 09:25
@login00: Ja uciekam
Odpisz
2 maja 2016, 09:38
@login00: Najgorsze jest, jak rzucisz w niego, ale nie trafisz, a ten sku*wiel znika i teraz nie wiesz gdzie jest :')
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2016, 09:42
@xd_ailatan: Ja zawsze trafiam. ;-;
Instynkt mordercy.
Odpisz
2 maja 2016, 09:43
@login00: Ja też, ale jak byłam mniejszym lvl to nie trafiałam :')
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2016, 09:47
@xd_ailatan: Jak ja byłem mniejszy rozpi***alałem wszystko miotłą. ;-;
No wiesz. Jakieś10sek drogi po miotłę. A potem jeb jeb jeb w pająka.
Odpisz
2 maja 2016, 09:48
@login00: Osz ty rebeliancie!
Odpisz
5 kwietnia 2017, 23:53
@login00: Ten uczuć kiedy pod ręką masz tylko hajsy, a robak zaczyna tańczyć.
Odpisz
7 czerwca 2016, 19:05
to ?zaleszczonek??
Odpisz
5 sierpnia 2016, 18:30
@mcs1555: Nie...To robak który lęgnie się z brudu.
Odpisz
5 sierpnia 2016, 22:48
@KapitanKokosel: a sory karaluch? kapitanie kokosełeł?
Odpisz
6 sierpnia 2016, 15:26
@mcs1555: Echę.
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2016, 15:47
@KapitanKokosel: nie wiem czemu tak myslaem (niemoge pisać s z kreską)
Odpisz
5 sierpnia 2016, 18:31
U nas w szkole po komputerze łaził taki opancerzony robak i go uderzyłem ołówkiem a on się przewrócił i miał 1,000 nóg mówię wam straszne ;-;...
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2016, 17:32
mi na niemieckim przyleciała osa,czy może to był bąk(ale owad!!!xD)...chyba osa.xD z resztą i tak nikt sie raczej nie bał.xD
Odpisz
2 maja 2016, 11:59
Super
Odpisz
2 maja 2016, 10:34
Czy Ktoś da linka do strony na której jest reszta komiksów tej serii
Odpisz
2 maja 2016, 11:37
@seba745: Autor to chyba greenteaneko
Odpisz
2 maja 2016, 09:46
Moja siora w nocy xD
Odpisz
9 kwietnia 2016, 22:55
czy to jest furry?
Odpisz
9 kwietnia 2016, 23:01
@daglasio: nie
to jest neko
Odpisz
9 kwietnia 2016, 23:04
@mrklorens: ilejest odłamów furry/neko/itd
Odpisz
9 kwietnia 2016, 23:11
@daglasio: nie wiem o co teraz pytasz więc poczekamy aż pojawi się ktoś kto odpowie na nie
Odpisz
10 kwietnia 2016, 00:11
@mrklorens: ile jest rodzajów japońskich/chińskich połączeń ludzi i zwierząt?
Odpisz
10 kwietnia 2016, 05:24
@daglasio: nie wiem
Odpisz
29 kwietnia 2016, 09:03
@daglasio: Odłamów furry to od gadów i ssaków najpopularniejsze rozdzielenia a potem od gatunków. Czasem zdarzają się wyjątki. np furry pająk. A neko to kojarzę tylko zwierzęce uszy od kota i od królika i może od psa.
Odpisz
2 maja 2016, 06:22
@sok930: akurat gady to nie furry tylko scalies
Odpisz
2 maja 2016, 06:39
@bylejakbylegdzie: no właśnie zastanawiałem się czy w przypadku gadów jest inna nazwa
Odpisz
2 maja 2016, 09:27
@sok930: Neko to po japońsku kot, więc uszy tylko od kota. Chyba.
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2016, 08:39
jak ja widze pająka biore go na patyk i chodzę po mieście i strasze ludzi
Odpisz
9 kwietnia 2016, 17:31
kszonksz!
Odpisz
9 kwietnia 2016, 17:55
@RussiaBall: O co ci chodzi z tym "kszonkszem" ?
Odpisz
9 kwietnia 2016, 17:56
obejrzyj se film od jet crew
Odpisz
9 kwietnia 2016, 17:58
@RussiaBall: K.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 18:07
@RussiaBall: kszonksz!
Odpisz
9 kwietnia 2016, 21:10
@RussiaBall: Kszonksz najlepszy <3
Odpisz
10 kwietnia 2016, 09:28
Zdejmuj korone. Robimy rozbiory skrzydlosza
Odpisz
10 kwietnia 2016, 09:38
@Sebzer: нет
Odpisz
10 kwietnia 2016, 18:06
@RussiaBall: Kszonksz najlepszy.
Odpisz
9 kwietnia 2016, 17:13
GreenTeaNeko gdyby ktoś chciał wiedzieć. Polecam bo za**biste.
Odpisz