Jak nie oszukać przeznaczenia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Ładne rzeczy
Cel namierzony
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2016, 22:36
Nie wyglądał na rudego.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 22:39
@Nietypowy: Pewnie farbowany
Odpisz
17 kwietnia 2016, 22:41
@mamszczurke: Patrząc na awatar wnioskuję że kultura speedcuberów na jeja się rozwija.
Odpisz
17 kwietnia 2016, 22:46
@Nietypowy: Może to dlatego że 20 minut temu zmieniłem awatar
Odpisz
17 kwietnia 2016, 22:48
@mamszczurke: widziałem tu już 5 osób z kostką na awatarze. Z czego 3 to były zmodowane 3x3
Odpisz
17 kwietnia 2016, 22:57
@Nietypowy: W porządku. Mój błąd. Wybacz
Odpisz
18 kwietnia 2016, 08:02
@Nietypowy: mój rekord to w 3x3 34 sekundy a w 2x2 to 12 sekund
Odpisz
18 kwietnia 2016, 08:04
@ManekoPLgraczcs: no to ja się musze jeszcze podszkolić. 3X3 45 2x2 27s gear cube v1 6s.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 08:34
@Nietypowy: szalony ja na 2x2 5 s 3x3 18 s na 5x5 3:27 a na 9x9 29:36 :p
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2016, 07:03
@Nietypowy: I tak lepiej niż u mnie. Dwa lata temu bawiłem się kostką 3x3 i do dziś nie ułożona leży.
Odpisz
2 maja 2016, 08:12
@TimeOfMy: Me too {*}
Odpisz
2 maja 2016, 08:39
@TimeOfMy: a ja 3×3 układam w około 3 min albo 5min
Odpisz
2 maja 2016, 10:59
@TimeOfMy: Jak się nie chce ruszyć dupy do nauki 4 algorytmów po średnio 6 ruchów to tak się kończy.
Odpisz
2 maja 2016, 13:04
@Nietypowy: Oj, skąd ta agresja? Może bym się tych algorytmów nauczył, ale umiejętność układania kostki 3x3 jest bezużyteczna.
Odpisz
2 maja 2016, 14:32
@TimeOfMy: 1 To nie agresja tylko stwierdzenie faktów.2 Nie jest to takie bezużyteczne. Poprawia to pamięć, wzmacnia palce( przydatne przy np. Rehabilitacji po udarze) na dodatek wydajesz się mądrzejszy niż jesteś.
Odpisz
2 maja 2016, 09:45
Ołłłłł.....zabolało....
Odpisz
2 maja 2016, 09:15
Headshoot
Odpisz
2 maja 2016, 08:13
Miałem od tego obrazka głos "Bongggggg" w głowie.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 08:30
Koleś znalazł się w złym miejscu, w złym czasie.
Odpisz
18 kwietnia 2016, 00:49
... de story of maj lajf ...
Odpisz
18 kwietnia 2016, 00:00
Nie ma to jak dostać znakiem w łeb XDDD
Odpisz