Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MistrzJedi

2 maja 2016, 13:37

tak się składa że ZSRR wygrało tą wojnę mimo znacznych strat.

Avatar Chinerpeton

8 marca 2018, 16:13

@MistrzJedi: Nie wygrało. Może zagarnęło kawałek pogranicznej dziczy, ale oryginalnie chodziło o całą Finlandię. Nie wspominając o monstrualnym upokorzeniu Armii Czerwonej...

Avatar ozi12

1 maja 2016, 18:31

koktajl mołotowa brak pozdrowien dla kumatych

Avatar Piotresiek

3 maja 2016, 10:01

@ozi12: Żebym Ci nie wcisnął go w dupę. Pisz z przecinkami, amebo.

Avatar marcel22205

13 lipca 2016, 21:06

@Piotresiek: W jaki sposób pisze skoro jest jedno komórkowcem? .-.

Avatar
Konto usunięte

10 kwietnia 2016, 22:12

Ten w białym to Biała Śmierć?

Avatar SetAbominae

10 kwietnia 2016, 22:59

Nie, za mało trupów

Avatar patts

1 maja 2016, 18:02

tak.

Avatar NorthKoreaBall

2 maja 2016, 01:45

Nie tęczowa propaganda

Avatar MistrzJedi

2 maja 2016, 13:40

@SetAbominae: To był snajper który zdejmował kilku ludzi dziennie w różnych miejscach.

Avatar Aracz

1 maja 2016, 19:19

No, mimo tego jak ta wojna wyglądała, to i tak Ruscy mogą się uznać za zwycięzców - granice zostały przesunięte na ich korzyść (dalej od Leningradu, a to był jeden z celów, by granice potencjalnego wroga nie były tak blisko tak ważnego miasta). No a później jeszcze była wojna kontynuacyjna :/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Sir_Snoge

3 maja 2016, 12:14

@Aracz: Hołota to była cała Armia Czerwona, wszyscy ubodzy ;) Tylko oficerowie, w pewien sposób, byli ponad ten stan majątkowy. A, Stalingradu broniły elitarne jednostki, bo zwycięzca boju o miasto dostawał bonus do morale +10 i do propagandy +30 (choć to zapewne wiesz :P).
Dość dziwnie się czuję, gdy piszesz długi tekst, a ja odpowiadam krótkim.

Avatar Aracz

3 maja 2016, 12:25

@Sir_Snoge: nie cała, na przykład inżynierowie 1 Brygady Szturmowej na froncie białoruskim dostawali nawet kamizelki kuloodporne. Metalowe, prymitywne, ale jednak były dosyć drogie. W tym momencie chodziło o to by chronić życie specjalistów. Reszta zasobów ludzkich z tej brygady też była wykorzystywana oszczędnie, bo było wiadomo że sobie poradzą. Oczywiście przed 1-wszą szturmową szło kilka razy tyle żołnierzy którzy mogli pomarzyć o kurtkach czy butach.

Avatar Crobat

1 maja 2016, 19:45

Simo plz.

Avatar Brind

10 kwietnia 2016, 19:10

I właśnie dlatego lubię Finów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar srarwars

11 kwietnia 2016, 21:19

Finów**

Avatar NEXORI

1 maja 2016, 18:35

Fińczyków xdddd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Cóż za brak szacunku

Trzeba brać osobną torbę

Nie są aż takie pyszne

To będzie bolało

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka