Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kideu

Edytowano - 2 maja 2016, 11:27

"O, widzę, że grasz! Pozwól, że sobie powiercę bez celu"

Avatar Loriess

3 maja 2016, 14:51

@Kideu: Widzę, że śpisz. Ta wersja jest gorsza

Avatar Saren13

2 maja 2016, 22:41

Wczoraj sąsiad zaczął dobijać się do moich drzwi o 3 rano. Tak mnie ku*wa wystraszył, że aż upuściłem wiertarkę.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 13:36

Avatar Myszkapl

15 kwietnia 2016, 19:40

Kotlety się ubija wieczorem w sobotę, by namoczyć je w mleku i wyciągnąć truciznę, która jest wkładana przez zagranicznych producentów mięsa.

Avatar Krzyniu

2 maja 2016, 11:03

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 11:17

@Myszkapl: Omg co to za teoria spiskowa?

Avatar Myszkapl

2 maja 2016, 11:54

@Krzyniu: Znaczy... bo mięso jest szprycowane jakimś bambusem lub karagenem (to zależy). I raz, że wpływają one źle na nasze zdrowie, a dwa że utrudniają smażenie (kotlety jakby się gotowały na patelni, wypływa z nich woda, po usmażeniu brzydko wyglądają).

Avatar Krzyniu

2 maja 2016, 11:56

@Myszkapl: na patelni się smaży a nie gotuje

Avatar Myszkapl

2 maja 2016, 11:59

@Krzyniu: No przecież mówię.... Smażysz kotleta, ale on się nie chce usmażyć, bo wypływają dziwne ciecze i się tak jakby gotuje.

Avatar Krzyniu

2 maja 2016, 12:05

@Myszkapl: okeeej

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2016, 12:27

@Myszkapl: To jakieś słabe mięso kupujesz...

Avatar Myszkapl

2 maja 2016, 12:57

Takie jest w marketach typu tesco. Ale zawsze można zapytać sprzedawców o kraj pochodzenia i po prostu jak duńskie/hiszpańskie/holenderskie/niemieckie to nie kupować. A jeśli już trzeba to można namoczyć w mleku.

Avatar pysiowatosc

2 maja 2016, 12:50

Te uczucie w niedziele, gdy wstajesz z łóżka o 10:00 a tu nagle sąsiadka z góry napi**dala młotkiem na całe mieszkanie.......

Avatar ametystowa

15 kwietnia 2016, 15:47

świetne!... nie

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2016, 15:52

Avatar Hiopekwhatfu

15 kwietnia 2016, 17:28

może

Avatar FuryGaming

15 kwietnia 2016, 15:54

Mieszkam w domu jednorodzinnym , więc problemu nie ma.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Nie idź!

Co za przypadek

Dobrze czasem się oderwać

Znak czasów

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka