Gdy w gimnazjum byłeś inteligentny, ale leniwy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2016, 20:39
O, coś o mnie
Odpisz
3 maja 2016, 20:20
A dalej w ogóle nie byłeś bo przejechał cię kombajn :/
Odpisz
3 maja 2016, 12:07
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2016, 12:47
Co za badziewne wierszyki nam tu wysyłasz?
Odpisz
3 maja 2016, 12:52
Czemu na tym jeja 9/10 osób to jakieś "przegrywy".
Odpisz
3 maja 2016, 12:57
@Blachu: Ja bym polecił tym spie**olinom niech udadzą sie do psychologa czy tam psychiatry i niech przypiszą im jakieś antydepresanty.
Odpisz
3 maja 2016, 13:19
@Blachu: bo gdzieś musimy się zbierać razem.
Odpisz
3 maja 2016, 15:50
Piękny wiersz <3
Odpisz
3 maja 2016, 15:22
inteligencje to raczej trudno stracić
Odpisz
3 maja 2016, 15:39
@ozi12: można się zatrzymać w rozowoju, według testu iq który robiłem w podstawówce to miałem strasznie wysoki wynik, rok temu lekko ponad przeciętny
Odpisz
3 maja 2016, 15:48
@bylejakbylegdzie: ale na poziomie gimnazjum -> liceum poziom inteligencji mnie się zmienia
Odpisz
3 maja 2016, 14:53
nie znam tego uczucia, jestem w technikum
Odpisz
3 maja 2016, 15:32
@bylejakbylegdzie: Pjona. Jaki kierunek?
Odpisz
3 maja 2016, 15:37
@OwieczkaDawid: informatyka
Odpisz
3 maja 2016, 15:46
@bylejakbylegdzie: Ja chciałem iść ale się rozmyśliłem i poszedłem na analityka :v
Odpisz
3 maja 2016, 14:19
Znam ten uczuć
Odpisz
3 maja 2016, 12:56
obecne pokolenie dzieci jest straszne nieznośne
Odpisz
3 maja 2016, 13:23
@ALKATRAZ: Np. taki ALKATRAZ
Odpisz
3 maja 2016, 12:42
Większość gimby nie ma tego problemu bo nie była inteligentna xd
Odpisz