Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

8 lutego 2017, 19:29

Standard w CS:GO: strzelanie z biodra, ku*wa.

Avatar Rybusowy

11 sierpnia 2016, 11:19

Okeyush

Avatar marcin12321

23 maja 2016, 16:40

Nadal jestem w szoku po tym co powiedział mój kolego co kupi sobie cs'a go.
Tym zdaniem jest "Je*ać skiny i skrzynki"

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2016, 16:50

@marcin12321: zaszalał, ja też nie lece na skiny i skrzynki, a mam g4

Avatar
Captain_0bvious

23 maja 2016, 17:11

miałem MGE i też nie trzepałem do skinów.

Avatar marcin12321

23 maja 2016, 17:41

@marcin12321: kufa... *kolega

Avatar panther500

1 czerwca 2016, 12:11

A ja mam drogie fajne skiny mw i fn bo po prostu szczęście przy kilku skrzynkach i mam szeryfa.

Avatar bartus99

1 czerwca 2016, 15:58

@panther500: konto

podaj nick

Avatar panther500

1 czerwca 2016, 16:19

@bartus99: Chcesz sobie scamnąć ?
[_________] pudło na hejty bo już je czuje...

Avatar panther500

1 czerwca 2016, 16:21

@panther500: Dobra ludzie nie wiem jak wy to zintepretowaliście że tyle strzał w dół ale mi chodziło o to że to nie jest tak że tylko noobki i niskie rangi mają skiny. A po drugie inni się chwalili to czemu ja się nie mam chwalić ?

Avatar bartus99

1 czerwca 2016, 16:32

@panther500: bo nie masz potwierdzenia swoich słów. Inni chwalili się tym, że nie mają wysokie rangi, ale nie mają skinów, ty natomiast chwalisz się zawartością ekwipunku, tak więc proszę o potwierdzenie twoich słów.

Avatar krzys249

1 czerwca 2016, 17:02

@panther500: to podaj konto

Avatar panther500

1 czerwca 2016, 22:35

@krzys249: Się trochę spozniles...

Avatar Bartlomiej2003

1 czerwca 2016, 21:27

taka sytuacja... :*)

Avatar dawajtedowcipy

1 czerwca 2016, 19:54

To b or not to b

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2016, 20:22

@dawajtedowcipy: To B or not to B, SUKA BLEEET!

Avatar GieniuZPoczty

1 czerwca 2016, 18:52

Jak to się mówi: "Skiny nie grają" :D

Avatar NorthKoreaBall

1 czerwca 2016, 14:02

Typowa gra na silvery

Avatar Soberker

1 czerwca 2016, 13:59

Rosja...

Avatar PaniUniverse

1 czerwca 2016, 12:37

Skiny to (nie)ważna sprawa.

Avatar piard

23 maja 2016, 17:42

#PotwierdzoneInfo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Phi!

Znak czasów

To by wystarczyło

Nie są aż takie pyszne

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka