Etapy rozwoju nowotworów mózgu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Fajnie że odpowiedzieli
Frustrujące
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2020, 10:31
@Konto usunięte: gówno
Odpisz
30 stycznia 2017, 08:25
ciekawe co w tym roku xd
Odpisz
16 lutego 2017, 08:50
w tym roku wewoluował nowy rak pod nazwą: (G)ruchacz
Odpisz
16 lutego 2017, 14:38
@NightShadePL: no wiem... jak można jarać się czymś takim? xd
Odpisz
16 lutego 2017, 14:51
ja nie jaram sie,ale wiesz że nadużycie tego można dostać Bana na 30 dni.
Odpisz
16 lutego 2017, 16:42
@NightShadePL: eee... ok... ja nie mówię że tym się jarasz, ja też się tym nie jaram
Odpisz
16 lutego 2017, 16:47
oki
Odpisz
16 lutego 2017, 19:14
@NightShadePL: noom
Odpisz
28 czerwca 2016, 15:08
pies to zło
Odpisz
3 czerwca 2016, 10:41
1 nie jest AŻ takie złe :/
Odpisz
2 czerwca 2016, 22:57
Trudno mieć raka czegoś, czego się nie ma. Ci ludzie nie muszą się martwić o nowotwory.
Odpisz
2 czerwca 2016, 14:38
ile razy człowiek połyka ślinę?
Odpisz
2 czerwca 2016, 17:33
@ALKATRAZ: Ku*wa teraz skupiam się na łykaniu śliny przez ciebie .Dzięki za przypomnienie
Odpisz
2 czerwca 2016, 16:24
nic tylko zabić by już nie cierpiały
Odpisz
2 czerwca 2016, 14:11
Nierozumiem 1. Co w pokazaniu ust jest złego?
Odpisz
2 czerwca 2016, 14:40
@Fina258: To stan początkowy, rak jeszcze nie zaczął się rozwijać.
Odpisz
19 maja 2016, 21:44
Ej! Nie obrażaj w taki sposób Nowotworów! One mają więcej uczuć niż te pseudoameby
Odpisz
19 maja 2016, 21:47
@lorax12: To nie pseudoameby to podludzie
Odpisz
19 maja 2016, 21:53
Gorzej Niż Żydzi?
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2016, 21:59
@lorax12: Gorzej, aż chciałoby się takich wsadzić do holocaust'u
Odpisz
19 maja 2016, 22:01
Chodź zbuduj ze mną maszynę czasu!
Odpisz
19 maja 2016, 22:02
@lorax12: Musimy zebrać wszystkich do jednego miejsca
Odpisz
19 maja 2016, 22:10
Nazizm approves
Odpisz
19 maja 2016, 22:10
@lorax12: Hej,czarny humor to moja działka!
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2016, 22:56
Ty robisz zbyt czrny, czasami twój chumor jest tak czarny, że aż kradnie mi rower >:(
Odpisz
19 maja 2016, 23:19
No cóż, żyd w piecu mi zaczął rapowac wiec co ja mam poradzić?
Odpisz
20 maja 2016, 06:46
Za jakieś pare lat może się udać... ale one się często rozmnażają
Odpisz
20 maja 2016, 06:46
Teraz już nie :v
Odpisz