W skrócie o moich internetowych podróżach...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Płać pan
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca 2016, 23:55
Przez tych wszystkich internetowych umysłowych popaprańców ze zwykłej animacji robi się jakaś szmira
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2016, 14:20
Obrazek z Zootopi z duza srednia? Jak to?
Odpisz
26 maja 2016, 14:21
@Kot_Saurona: Hejty jeszcze nie doszły.
Odpisz
26 maja 2016, 14:23
@Kot_Saurona: kwestia czasu, wróć pod wieczór
Odpisz
26 maja 2016, 14:31
@jasnib: *hejt*
Odpisz
26 maja 2016, 14:33
@jasnib: ale hejterzy już doszli
(  ̄ ͜ʖ  ̄ )
Odpisz
26 maja 2016, 14:56
@pan_hejter: No wiesz co? ( ಠ╭╮ಠ)
Odpisz
26 maja 2016, 15:10
@Kot_Saurona: dlatego że jest zawarte w nim słowo "porn"
Odpisz
2 czerwca 2016, 13:43
@Kideu: a jednak dostało sie na główną
Odpisz
2 czerwca 2016, 13:54
@Brind: O.o
Odpisz
2 czerwca 2016, 16:32
@Kot_Saurona: już to poprawiam XD
Odpisz
2 czerwca 2016, 14:26
Dokładnie...Właśnie takie r34 niszczy różne fajne gry/filmy/książki.
Dla mnie jednak najgorsze są tzw: fangirls.Czyli fanki typu:
,,O jeju!!!Popatrzcie jak Nick patrzy się na Judy!!!Nick x Judy!!11one!1one!! "
W ciałach takich fanek uwięziła bym Baala.
Odpisz
2 czerwca 2016, 14:59
@Fauna24: Jeźdźców Apokalipsy nasłać,może pomoże.
Odpisz
2 czerwca 2016, 15:06
@Fauna24: Kostka Horadrimów jaką posiadasz, to wielki skarb...
Odpisz
2 czerwca 2016, 15:18
@TUPAQ: Dokładnie...
Odpisz
2 czerwca 2016, 15:26
@Troler151: A co to?
Odpisz
2 czerwca 2016, 15:32
@TUPAQ: Nie grałeś w diablo 2?
SPAL SIĘ
MAM NADZIEJĘ ŻE ZOSTANIESZ JEDNYM Z TYCH SŁABYCH POTWORKÓW XDD
Odpisz
2 czerwca 2016, 15:37
@Troler151: Nie mam komputera stacjonarnego czy laptopa a telefon to cud.WIĘC MAM PRAWO NIE WIEDZIEĆ!*obrarza się*
Odpisz
2 czerwca 2016, 14:40
jak się nazywa ta bajka?
Odpisz
2 czerwca 2016, 14:41
@ALKATRAZ: zwierzogród
Odpisz
2 czerwca 2016, 13:40
To już kolejny obrazek o Zwierzogrodzie na głównej. Szaleństwo na jeja!
Odpisz
2 czerwca 2016, 13:17
na rule34 i e621 już jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 czerwca 2016, 13:27
@tr_8r: I to ile ;___;
Odpisz
27 maja 2016, 01:48
Plz nie
Odpisz