Posiedzieć spokojnie nie można!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Przyszłość jest piękna
Jakby trochę nie fair
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2016, 14:25
nie musiał uciekać... przecież co złego mogłoby się stać:D
Odpisz
30 czerwca 2016, 04:28
@ZSRR_Ball: ah tak? :)
Odpisz
30 czerwca 2016, 08:24
@Astronneu: przecież było bezpiecznie... była kamera
Odpisz
30 czerwca 2016, 10:32
@ZSRR_Ball: a jak auto prowadził pedober jakiś to co? Rozmlaszczyłby go a później ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 czerwca 2016, 10:57
@Astronneu: to by kamera nagrała i był by filmik😏
Odpisz
30 czerwca 2016, 13:00
@ZSRR_Ball: no ale jednak coś złego by się stało :)
Odpisz
30 czerwca 2016, 17:42
@Astronneu: nieeeee... skąd ten pomysł😂
Odpisz
29 czerwca 2016, 22:33
tak można w need for speedzie bo to robiłem, przecież tam cie nie wywala ma 5 metrów jej wjedziesz na krawężnik. Ale te polskie 30 centymetrowe krawężniki
Odpisz
29 czerwca 2016, 20:11
Tokio Drift 2015.
Odpisz