Bramki na autostradzie są dla frajerów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Rel
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2012, 11:55
JAK POLECIAŁ!
Odpisz
15 listopada 2012, 23:11
on on jest chartkorem :)
Odpisz
15 listopada 2012, 17:33
było
Odpisz
15 listopada 2012, 15:02
widzicie, pod koniec bagaznik mu plonie :) i to sia gorace chwile :)
Odpisz
15 listopada 2012, 14:34
ktoś się bawił w gta :)
Odpisz
15 listopada 2012, 14:10
Jaki KOZAK :O
Odpisz
15 listopada 2012, 12:56
Stare.
Odpisz
15 listopada 2012, 07:14
Ktoś tu przedawkował GTA >.<
Odpisz
14 listopada 2012, 16:52
Kaskader - Poziom eXpert
Odpisz
13 listopada 2012, 21:27
o***a 5/5
Odpisz