Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loginamika04

20 czerwca 2021, 19:30

Dlatego nigdy nie pojadę do Australii

Avatar Weekendowa

26 lipca 2016, 23:36

Ma ktoś może miotacz ognia do pożyczenia?

Avatar PieselArcheolog

22 stycznia 2020, 08:31

@Weekendowa: trzymaj. Przepraszamy za opóźnienia ale Niemcy zaatakowali nasza bazę

Avatar Weekendowa

23 stycznia 2020, 01:50

@PieselArcheolog: O, dziękuję

Avatar Grzechoooo

16 lutego 2018, 20:52

O'stralia

Avatar MEGAGHOSTRIDER1234

2 sierpnia 2016, 11:08

Przyznam ładne miasto w pajęczynie XD

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2016, 11:28

Niech ktoś mi jeszcze powie, że chce tam jechać na wakacje...

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2016, 10:54

O ku*wa

Avatar patrol572

27 lipca 2016, 03:45

Nope City

Avatar polskihusar2000

26 lipca 2016, 18:59

Avatar Dolet

Edytowano - 26 lipca 2016, 07:12

Boję się pająków jednak to co zobaczyłam jest niestraszne, a bardziej ciekawe i fascynujące. Mimo tego nadal chce wsiąść zapałki i to podpalić ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Airot

26 lipca 2016, 12:47

@Dolet: Wiem, że się czepiam, ale...
*wziąć

Avatar Dolet

26 lipca 2016, 13:32

@Airot: Przepraszam, autokorekta

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2016, 13:09

Troche jak obraz Beksińskiego

Avatar MRozu_ma_jeja

26 lipca 2016, 12:54

Jedną zapałką! Jedną zapałką! Jedną zapałką! Jedną zapałką! Jedną zapałką!

Avatar xD_Natalia_Dx

26 lipca 2016, 12:07

No co wy, przecież pająki są słodkie <3

Avatar Pitrekkk

26 lipca 2016, 12:23

@xD_Natalia_Dx: Skakuny może tak, ale Wałęsak Brazylijski już mniej.

Avatar Airot

26 lipca 2016, 12:49

@Pitrekkk: Zwykły kątnik domowy, który skoczy ci na twarz w środku nocy też nie jest przyjemny

Avatar Szymon2301

Edytowano - 26 lipca 2016, 09:54

Dobrze że w Polsce tak się nie stało podczas powodzi.

Avatar Airot

19 lipca 2016, 17:34

Piekło arachnofobów

Avatar PanSowa12

26 lipca 2016, 09:46

@Airot: i niebo piromanów

Avatar purpe_guy

26 lipca 2016, 08:53

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trzeba brać osobną torbę

Powodzenia

Co za przypadek

Fergus

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka