Teraz nawet rowery nie są bezpieczne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Północne Węgry
Niegrzeczny Oskarek
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2016, 03:01
Rowery nigdy nie byly bezpieczne. Nie lubie rowerow z wysoka i meska rama. Nie raz zeskakujac z siodelka walilem kroczem o nia i nie nalezalo to do rzeczy przyjemnych.
Odpisz
21 lipca 2016, 07:22
@dawinbi: Tak się nie schodzi z roweru. .-.
Jest też trochę trudniejszy sposób- nie walisz jajami o framugę. Tylko niestety jest on trochę trudny (a przynajmniej gdy zaczyna się go używać- umiejętności przychodzą z czasem).
Przychamowujesz, zsiadasz z siodła, ale nogi ciągle masz na pedałach, gdy czujesz, że masz równowagę i małą prędkość powoli zdejmujesz nogę z pedała (dowolną) i przychomowujesz nią (szurasz o ziemię), rower powienien się zatrzymać, wtedy przechylasz rower jeszcze bardziej i zdejmujesz drugą nogę.
Jestem pewien, że nic nie zrozumiałeś, więc znajdź to na Youtubie.
Odpisz
22 lipca 2016, 18:58
@Dead_Bload321: akurat zdarzalo mi sie wtedy, gdy za kims hamowalem na swiatlach :)
Odpisz
22 lipca 2016, 20:47
@dawinbi: No chyba, że tak.
Odpisz
19 listopada 2017, 03:24
@Dead_Bload321: ojciec Mateusz tak schodzi z roweru
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2016, 22:37
Premier: mam nadzieję, że tk będzie ~
Odpisz
20 lipca 2016, 22:38
@Bastet_Deity: ? ~
Odpisz
20 lipca 2016, 22:40
@polandball1: ~ ?
Odpisz
20 lipca 2016, 22:41
@Bastet_Deity: ~ ? ? ~
Odpisz
20 lipca 2016, 22:43
@polandball1: Nya ~
Odpisz
20 lipca 2016, 22:50
@Bastet_Deity: kotek? ~
Odpisz
20 lipca 2016, 22:52
@polandball1: Neko ~ mr
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2016, 22:58
@Bastet_Deity: ~!
Odpisz
20 lipca 2016, 23:05
@Jasnowidz: ~*
Odpisz
20 lipca 2016, 23:06
@Bastet_Deity: ~∆
Odpisz
20 lipca 2016, 23:07
@Jasnowidz: mr ~♡
Odpisz
20 lipca 2016, 23:08
@Bastet_Deity: Ju low mi? ~💙
Odpisz
20 lipca 2016, 23:10
@Jasnowidz: Tylko obserwuję z ukrycia ~
Odpisz
20 lipca 2016, 23:10
@Bastet_Deity: Aj low ju
Odpisz
20 lipca 2016, 23:12
@Jasnowidz: Masz zwinne łapki?
Odpisz
20 lipca 2016, 23:13
@Bastet_Deity: I nie tylko
Odpisz
20 lipca 2016, 23:15
@Jasnowidz: To możesz mnie pogłaskać, dawno nikt tego nie robił ~
Odpisz
20 lipca 2016, 23:16
@Bastet_Deity: *głaszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) *
Odpisz
20 lipca 2016, 23:18
@Jasnowidz: Zawsze każdy robi to co mu powiem.
*rozciąga się*
To mi się podoba ~
Odpisz
20 lipca 2016, 23:20
@Bastet_Deity: *dotyka seksownego tyłeczka*
Odpisz
20 lipca 2016, 23:25
@Jasnowidz: T-tak, ~
Dlaczego to jest takie przyjemne?
Chciałabym zostać w postaci kota na zawsze tak jak teraz, nya
Odpisz
20 lipca 2016, 23:25
@Bastet_Deity: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 lipca 2016, 23:28
@Jasnowidz: Ej, dlaczego niby mój koci tyłek jest seksowny? '-'
Odpisz
20 lipca 2016, 23:29
@Bastet_Deity: Yyyyyyy........ No chyba może być, nie?
Odpisz
20 lipca 2016, 23:32
@Jasnowidz: Myślałam, że mam lepszy w ludzkiej postaci, no ale skoro wolisz koty...
Zostanę kotkiem dłużej dla ciebiee ~
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2016, 23:35
@Jasnowidz: *Daje ci w twarz*
sam prosiłeś
Odpisz
20 lipca 2016, 23:38
@Bastet_Deity: Taki z niego desperat, że próbuje zaliczyć kota xD
Odpisz
20 lipca 2016, 23:39
To... to już nie jest fajne..
Odpisz
20 lipca 2016, 23:48
@Bastet_Deity: Taki był plan.
Odpisz
20 lipca 2016, 23:49
@Bastet_Deity: Czemu wszyscy chcą się r*chać, a mnie nikt nie zaprosił?
Odpisz
21 lipca 2016, 07:45
@kenio60: Ale to dziewczyna kot. To zupełnie co innego
Odpisz
21 lipca 2016, 11:11
@Jasnowidz: Ale w postaci kota
Odpisz
21 lipca 2016, 11:15
@kenio60: Ale kobieta
Odpisz
21 lipca 2016, 11:33
@Jasnowidz: Rany, jestem i kobietą i kotem, ale nie w dwóch formach jednocześnie. Kot jest po prostu moją boską inkarnacją, w którą potrafię transformować.
Odpisz
21 lipca 2016, 11:35
@Bastet_Deity: Chociaż może to postać ludzka jest moją prawdziwą? W końcu nawet w niej mam kocie uszy i ogon.
Ja sama nie wiem czym byłam najpierw ~
Odpisz
21 lipca 2016, 12:24
@Jasnowidz: Usiłowałeś przelecieć kota. To już zoofila. *daje ci w twarz jeszcze raz*
Odpisz
21 lipca 2016, 12:36
@kenio60: A wziąść miotacz ognia?
Odpisz
21 lipca 2016, 12:45
@Jasnowidz: *Celuje w ciebie z karabinu wyborowego*
nawet nie próbuj
Odpisz
21 lipca 2016, 12:52
@kenio60: Będziecie o mnie walczyć? ale po co??
Odpisz
21 lipca 2016, 12:57
@Bastet_Deity: Nie o ciebie. Tak z nudów
Odpisz
21 lipca 2016, 13:04
@kenio60: Cyka blyat
Odpisz
21 lipca 2016, 13:08
@Jasnowidz: A nuuuu Cheki Breki iv Damke
Odpisz
21 lipca 2016, 13:11
@kenio60: Dat ass
Odpisz
21 lipca 2016, 13:18
@Jasnowidz: Dat booty
Odpisz
21 lipca 2016, 13:23
Dat Bastet_Deity
Odpisz
21 lipca 2016, 13:29
@Jasnowidz: Dat cat! Or cat-woman, im not really sure
Odpisz
21 lipca 2016, 13:37
Dat egyptian god
Odpisz
21 lipca 2016, 13:42
@kenio60: Dat kenio
Odpisz
21 lipca 2016, 13:46
@Jasnowidz:
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2016, 13:58
@kenio60: Ok
Odpisz
21 lipca 2016, 15:28
@Jasnowidz: Dat Jasnowidz
Odpisz
21 lipca 2016, 15:30
Dat Przem, so Chuck
Odpisz
21 lipca 2016, 15:45
Oh, stop it you
Odpisz
21 lipca 2016, 18:54
@Bastet_Deity: Dat Bastet_Deity, so long nickname. Maybe it's as long as my di.. my carpet.
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2016, 18:58
Porozmawiamy o naszej pani i zbawczyni Bastet_Deity?
Odpisz
21 lipca 2016, 19:01
@Jasnowidz: Ja nie zbawiłam, tylko zabawiłam ~
Odpisz
21 lipca 2016, 19:10
@Bastet_Deity: Przepraszam moja pani. Obiecuje poprawe
Odpisz
21 lipca 2016, 19:24
@Jasnowidz: Najbardziej jak możesz się poprawić, to nie traktować mnie aż tak poważnie.
Bo jeżeli tak zostanie, to uznam, że nie jesteś godzien, by się ze mną przytulać, a to już byłaby strata dla nas obojgaaaa ~
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2016, 19:31
@Bastet_Deity: Ok
Odpisz
21 lipca 2016, 23:44
@Bastet_Deity: To się robi coraz dziwniejsze...
Odpisz
21 lipca 2016, 23:52
@Jasnowidz:
Odpisz
21 lipca 2016, 23:57
@kenio60: This is not okay!
IT'S TIME TO STOP, RIGHT NOW
Odpisz
26 lipca 2016, 08:17
@Jasnowidz: dafuq
Odpisz
26 lipca 2016, 08:26
@Bastet_Deity: .
Odpisz
26 lipca 2016, 08:57
@Bastet_Deity: ej bastet deity znasz angel beast? bo ja tak? Sonic Hand
Odpisz
26 lipca 2016, 09:29
@YuzuruOtonashi: Beast? To nie znam ~
Odpisz
26 lipca 2016, 09:37
@Bastet_Deity: beats sorry?
Odpisz
26 lipca 2016, 09:39
@Bastet_Deity: myślę że otonashi z takim pięknym kotkiem wyglądał by fajnie
Odpisz
26 lipca 2016, 09:58
@Bastet_Deity: *głaszcze po brzuszku*
Odpisz
26 lipca 2016, 09:59
@Bastet_Deity: A wy znowu to samo?
Odpisz
26 lipca 2016, 10:02
@kenio60: ale ja nie ją głaszczę ..... chyba że ona chcę żebyśmy ją pogłaskali zresztą zapytaj się jej czy zgadza się na grupowe głaskanie
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2016, 10:28
@YuzuruOtonashi: Niee?
Nie zgadzam się ~
Odpisz
26 lipca 2016, 10:28
@YuzuruOtonashi: Co? Nie! Ja... właśnie sobie przypomniałem... że muszę... iść robić rzeczy w... miejscach, tak miejscach. To bardzo ważne. Muszę lecieć!
Odpisz
26 lipca 2016, 10:31
@Bastet_Deity: a mogę pogłaskać cię sam?? tylko sekundkę?
Odpisz
26 lipca 2016, 10:33
@YuzuruOtonashi: Na to się już mogę zgodzić ~
Odpisz
26 lipca 2016, 10:34
@Bastet_Deity: *głasku* dobsze koncze ~
Odpisz
26 lipca 2016, 10:37
@YuzuruOtonashi: krótko ale fajnie ~
Odpisz
26 lipca 2016, 10:38
@Bastet_Deity: ej bastet
Odpisz
26 lipca 2016, 10:41
@YuzuruOtonashi: Hmm?
Odpisz
26 lipca 2016, 10:44
@Bastet_Deity: wojna tych powyzej ze mną to katastrofa bo ja według mangi nie umieram xD
Odpisz
26 lipca 2016, 10:49
@YuzuruOtonashi: Tutaj i tak jest ciekawa aura, dzięki której ciężko o czyjąś śmierć ~
Odpisz
26 lipca 2016, 10:53
@Bastet_Deity: ale ja nie umrem bom jam juz umarl....
Odpisz
26 lipca 2016, 10:53
@YuzuruOtonashi: *fapie*~
Odpisz
26 lipca 2016, 13:17
@Bastet_Deity: żałuję ze postawilem ta strategiczną kropke5
Odpisz
26 lipca 2016, 13:27
@panlogin: Spam?
Odpisz
26 lipca 2016, 19:40
@Bastet_Deity: mozesz mi to wynagrodzic jednym (lenny)
Odpisz
26 lipca 2016, 20:10
@panlogin: Jednym czym??
Odpisz
26 lipca 2016, 20:23
@Bastet_Deity: elo
Odpisz
26 lipca 2016, 21:02
@Bastet_Deity: wies co
Odpisz
2 grudnia 2016, 18:31
@Bastet_Deity: tk będzie - PR(o)
Odpisz
2 grudnia 2016, 18:50
Pragnę cię powiadomić że ten wątek jest martwy i że każdemu odwidziały się segzy z Bastety
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:13
Co się odwidziało?
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:32
@Bastet_Deity: eeeee...
Znaczy kulturalna rozmowa z tobą!
Tak, to właśnie to co JA miałem na myśli!
Reszta myśli tylko o jednym!
Odpisz
20 lipca 2016, 23:25
Pewnie się nauczył tego wszystkiego w tych szkodliwych, agresywnych gracz!
Odpisz
26 lipca 2016, 09:47
gracz?
Odpisz
26 lipca 2016, 11:37
@PanSowa12: Grach*
Autokrekta.
Odpisz
26 lipca 2016, 11:40
zrozumiałe
Odpisz
26 lipca 2016, 10:56
Odpisz
26 lipca 2016, 10:58
@YuzuruOtonashi: Moglibyście przenieść się na priva?
Odpisz
26 lipca 2016, 11:02
@kenio60: ic robic rzeczy w miejscach...
Odpisz
26 lipca 2016, 10:05
Władze apelują o spokój, zatrzymano już w tej sprawie pięciu prawników i jednego policjanta (Janusza F.)
Z miejsca zdarzenia - Gabriel Bosasewicz, Fakty
Odpisz
26 lipca 2016, 09:55
aż mi się One Punch Man przypomniał -pozdro dla kumatych
Odpisz
26 lipca 2016, 08:15
*UE* "Zdelegalizować rowery!"
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2016, 07:08
Bardziej by pasowało: "No-scoper wyruszył w miasto!"
Odpisz
21 lipca 2016, 07:26
Co robi żyd na huśtawce ?
Wku*wia snajpera
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2016, 22:56
Cóż, Niemy byli pierwsi.
Odpisz
20 lipca 2016, 23:51
@Aracz: Heroes & Generals?
Odpisz
20 lipca 2016, 23:56
@Aracz: Można strzelać będąc pasażerem?
Odpisz
21 lipca 2016, 00:02
@RoRGames: Nope
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2016, 00:47
@kenio60: Tak, haendgi. Wrzucałem tego screena grając w tę grę :D (niestety obrazek znaleziony w necie, teraz nie gram Niemcami)
Odpisz
20 lipca 2016, 22:36
Jak można znajpić z wiatrówki??
Odpisz
20 lipca 2016, 22:39
@Krzyniu: To je tvn tego nie zrozumiesz.
Odpisz