Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To się nie może nie udać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niegrzeczny Oskarek
Totalnie
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2009, 06:55
Zasady są po to by je łamać-jak to ktoś kiedyś powiedział :P Najwyraźniej ludzie kierują się tym w życiu :D
Odpisz
8 października 2024, 14:19
@smoczka: lubisz może internetowe RPG fantasy?
Odpisz
1 października 2009, 14:59
żenua 1/5
Odpisz
11 kwietnia 2017, 21:22
@Mnich1: Chcę Ci przypomnieć tę wiadomość, sprzed 8 lat
Odpisz
13 kwietnia 2017, 01:57
@venomman: Dalej podtrzymuje swoja opinie na temat obrazka.
Odpisz
13 kwietnia 2017, 09:57
@Mnich1: Aczkolwiek miło jest przypomnieć sobie, komentarz sprzed kilku lat.
Odpisz
13 kwietnia 2017, 23:15
@venomman: Czy ja wiem. Jak to czytam to czasem czuje się jak inny człowiek.
Odpisz
13 kwietnia 2017, 23:49
@Mnich1: Zwykle tak bywa ze starymi komentarzami... Najczęściej ludzie się ich wstydzą...
Odpisz
19 kwietnia 2017, 01:24
@venomman: Ja się tam nie wstydzę. To tak jakbym się musiał wstydzić tego że jak byłem mały to nie umiałem przegrywać i bardzo mnie to bolało. Wyrasta się z tego i warto na to patrzeć z przymrużeniem oka. Gorzej jak nie wyrastamy z takich głupot.
Odpisz
8 października 2024, 14:18
@Mnich1: siema. Czy nadal żyjesz?
Odpisz
1 października 2009, 06:40
Buntownicy Hehe
Odpisz
29 października 2018, 07:20
@Sarris: przypominam o komentarzu
Odpisz
3 października 2009, 12:07
heh^^ 5
Odpisz
29 października 2018, 07:12
@Panna_Lovegood: przypominam o twoim komentarzu
Odpisz
1 października 2009, 17:02
3/5
Odpisz
11 maja 2017, 18:49
@SasKuacz: hej
Odpisz
10 grudnia 2009, 18:59
Żeby tam był jeden albo 2 gości co łowią to bym dał 1 ale że jest ich aż tylu to dam 4
Odpisz
2 października 2009, 21:16
a potem sie dziwią za co te mandaty :D 5/5 : 0
Odpisz
2 października 2009, 20:17
Heh 3
Odpisz
2 października 2009, 18:42
Ludzie łowią ryby w miejscu gdzie niemożna tego robić.
Nudne 1/5
Odpisz
1 października 2009, 17:36
F**c the system because system is f**c ous(nas) ;) 5/5
Odpisz
1 października 2009, 16:43
glupie 1/5
Odpisz
1 października 2009, 15:57
fajne dlatego 1
Odpisz
1 października 2009, 15:07
2
Odpisz
1 października 2009, 14:32
5
Odpisz
1 października 2009, 13:48
X]
dobre
Odpisz