Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pozdrawiam świetliki
Szybki jak błyskawica
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2009, 15:18
lol !!! myśleliście że to nogi są ??? żal dam 2
Odpisz
9 lipca 2016, 23:02
@Mnich1: Zgadzam się!1!!
Odpisz
10 lipca 2016, 17:31
A jednak nie dałem 2, tylko jakąś strzałkę.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 13:22
@Mnich1: Czasy się zmieniają.
Odpisz
29 września 2018, 22:11
@Archeologwinternetach: Wolę oceny od 1 do 5, mogę lepiej wyrazić opinie.
Odpisz
1 października 2009, 15:42
mnich ty chyba poczucia humoru nie masz... ciagle 1 albo 2... niby kazdy ocenia jak chce ale bez przesady
Odpisz
22 października 2011, 13:32
@Riot616: Zgadzam się. Cały czas 1 lub 2...
Odpisz
7 sierpnia 2011, 15:02
he he pierwsza z lewej najlepszaXD
Odpisz
11 lipca 2011, 13:46
He he fajne stołki :PP
Odpisz
5 czerwca 2010, 22:26
niezłe
Odpisz
3 października 2009, 13:29
fajne krzesełka xD 5/5
Odpisz
3 października 2009, 12:09
hahaha dobre!
a mina tego faceta najlepsza :)
5/5
a nawet 555/5
Odpisz
2 października 2009, 21:18
Mnich1 nie mają nóg bo obcieły piłą lol 5/5
Odpisz
2 października 2009, 19:45
hahah kiedyś jechałem przez Kraków i był napis
Zapraszamy ! Do se.x shopu a pod nim zakonnica stala xD
Odpisz
30 września 2009, 21:29
aneczka27: dlaczego stwierdzasz że są niedorozwinięci? ehhh 4.5
Odpisz
30 września 2009, 21:24
Było...
Odpisz
30 września 2009, 18:11
2
Odpisz
30 września 2009, 17:51
2
Odpisz
30 września 2009, 17:39
xP
Dobre.
5/5
Odpisz
30 września 2009, 17:19
Hehe fajne musze przyznać żete nogi nawet całkiem prawdziwie wyglądają. ;]
Odpisz