Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie są aż takie pyszne
No to posłuchane
Co za przypadek
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lipca 2023, 13:51
Bet
Odpisz
15 lutego 2013, 15:12
I z resztą woda gdy zeskoczysz z takiej wysokości jest twarda jak beton
Odpisz
29 kwietnia 2017, 22:28
@Bilolus1: Opór powietrza i te sprawy uniemożliwiłyby aż taki efekt. Jak świeżo wylany, nie zaschnięty beton bardziej, ale znawcą nie jestem.
Odpisz
11 sierpnia 2018, 22:33
@Archeologwinternetach: Też tak myślę.
Odpisz
7 września 2019, 20:29
@Archeologwinternetach: Tu się wtrącę. Tak, aczkolwiek nie. Ponieważ woda będzie PRAWIE (jednak trochę bardziej na mniej) tak samo "twarda"
Odpisz
12 sierpnia 2020, 14:52
@Bilolus1: To jakieś 2 metry z efektem rybiego oka.
Odpisz
6 października 2020, 20:40
@Archeologwinternetach: Zapomniałeś się
Odpisz
6 października 2020, 20:41
@allduckslikewater: Bąbel jak pisałem ten komentarz miałem jakieś 12 lat.
Odpisz
18 marca 2017, 16:42
okej ! *skacze* AAAAAAAAAAAAAAAA.... *JEB*
Odpisz
4 lipca 2016, 15:32
skoczyłem, gdzie moja stówa?!
może i ładny obrazek, ale obietnic się dotrzymuje!
Odpisz
3 listopada 2016, 22:17
@Tamron: Legenda głosi że serio chciało się dla Ciebie ruszyć tyłek i skoczyć >:
Odpisz
5 listopada 2016, 23:25
@JaJestemZWami: legenda ma rację, czsami różne głupoty odwalam w życiu xD
Odpisz
30 marca 2013, 13:09
Skok wiary...
Odpisz
23 lutego 2013, 17:08
najlepiej skacze ise do stogu saina. (PRZETESTOWANE!)
Odpisz
2 marca 2013, 12:59
@SirOwczarek: na assasin's creed
Odpisz
15 lutego 2013, 15:11
Phi wisisz mi stówe
Odpisz
4 listopada 2012, 21:49
nie powiedział że mam zeskoczyć...
Odpisz
4 maja 2011, 21:49
po co mi ta stowa ??? skocze poloceeeeeeee i znajde sie z powrotem na pomoscie xDe tylko zrobie koleczko i bede z powrotem
Odpisz
4 maja 2011, 16:11
po co mi ta stówa ! Jak skocze to umrę xDD
Odpisz
11 stycznia 2011, 18:18
wygląda jakby to było z kosmosu XD ale stówę milionów co nie??? XD
Odpisz
3 sierpnia 2010, 12:56
gdybyście ni powiedzieli to bym sie nie domyślił że ro fotomont
Odpisz
31 grudnia 2009, 19:03
Za stówę się nie opyla.
Odpisz
17 października 2009, 19:37
Stówka to trochę mało, ale woda wygląda zachęcająco. I tak bym skoczyła. (Ostatnio mam szczere myśli samobójcze)
Odpisz
11 października 2009, 21:01
Daj 2000 to pogadamy...(Spadochron na wszelki wypadek kupić :d...)
Odpisz