Wierszyk na pożegnanie z tym światem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przypałowo
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2016, 23:37
Na gorze róże
na dole fiolki
idę się powiesić
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:06
@panlogin: jak te dwa matołki?
Odpisz
5 sierpnia 2016, 08:40
@YuzuruOtonashi: nie
Odpisz
5 sierpnia 2016, 08:40
@panlogin: aha xd
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2016, 08:42
@YuzuruOtonashi: fiolki, lol miały być fiołki
Odpisz
5 sierpnia 2016, 08:43
@panlogin: popraw xd
Odpisz
5 sierpnia 2016, 08:45
@YuzuruOtonashi: nie moge
Odpisz
5 sierpnia 2016, 08:45
@panlogin: WTF CZM?
Odpisz
5 sierpnia 2016, 09:04
@YuzuruOtonashi: apka
Odpisz
4 sierpnia 2016, 19:15
Jak on się nazywa, bo nigdy nie mogę zapamiętać?
Odpisz
5 sierpnia 2016, 08:14
@ShadoV1512: Arthur Shopenhauer
Odpisz
5 sierpnia 2016, 08:29
@wetekin: dzięki
Odpisz
4 sierpnia 2016, 18:51
hej wy tempe ch*je dziś rozpuszczalnik wyzeruje i z Atorem na balkonie se stane Gimper będzie miał prz**ebane na youtobe'a se teraz wejde i na raka szybko zejde ziemniakiem się potne z Nanami Chan potem do rany wleje chrzan a na koniec kulą w łeb to zrozumie każdy cep
Odpisz
2 sierpnia 2016, 22:35
Lepiej niech nastanie zima, bo mi słońce spali r..a.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 22:54
@Piket: Trochę udawany rym :/
Odpisz
2 sierpnia 2016, 22:58
@Piket: Słońce spali ci Ra?Ra spali sam siebie?
Odpisz
3 sierpnia 2016, 07:05
@Crobat: Ra był Egipskim bogiem słońca, najpotężniejszym bogiem, więc to trochę bez sensu.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 07:06
@Piket: Ten komentarz co poszedł do Crobat'a miał iść do Ciebie
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:21
@Piket: Mi chodziło o ryja...
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:44
@Piket: To czemu nie piszesz od razu?
Odpisz
3 sierpnia 2016, 16:38
@Crobat: Bo chciałem zobaczyć co ludzie będą pisać...
Odpisz
3 sierpnia 2016, 11:29
gdy ci smutno, gdy ci źle, weź rozpuszczalnik napij się
Odpisz
3 sierpnia 2016, 10:39
Raz,dwa,trzy za chwilę umrzesz ty!
Odpisz
3 sierpnia 2016, 10:10
Pamiętaj co cie nie zabije to szkoda.
Odpisz
3 sierpnia 2016, 00:04
az chce sie...
Umierać
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2016, 23:05
Szósty dzień tygodnia płonę tutaj jak pochodnia
Benzyna już rozlana płonie ze mną cała sala
Oczy wydłubane i towarzystwo po zwęglane
Przeje**ne będzie jak ktoś na tamten świat nie zejdzie
Odpisz
2 sierpnia 2016, 22:38
Słońce świeci od tygodnia,
pora skoczyć sobie z okna.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 22:37
Wokół pięknie, świeci Słońce,
świeci, świeci coraz jaśniej.
Ono jest jak moje życie,
niechże lepiej prędko zgaśnie.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 22:36
Freddy Kruger poleca
Odpisz