Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trzeba brać osobną torbę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Płać pan
Powodzenia
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2016, 15:32
Wy się śmiejecie, a ja rzeczywiście mogę tak mieć
Zasrane 170cm
Odpisz
13 sierpnia 2016, 15:35
@Kideu: 173
Odpisz
13 sierpnia 2016, 15:37
@Kideu: a jeśli wierzyć informacją na twoim profilu masz 18 lat, faktycznie jesteś niski jak na swój wiek
Odpisz
13 sierpnia 2016, 15:40
@Kideu: 158
Odpisz
13 sierpnia 2016, 15:47
@Kideu: Ja mam 2 metry
Odpisz
13 sierpnia 2016, 15:54
@Reichtangle: prawie, ale jednak. Nawet gimnazjaliści są odemnie wyżsi. Ch*jowe uczucie :/
Odpisz
13 sierpnia 2016, 16:28
@Kideu: 168cm mam 12 lat i ciągle rosne ;-;
Odpisz
13 sierpnia 2016, 16:28
@Jasnowidz: ile masz lat?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 16:29
@AKU_CIE_ZBIJE: 13
Odpisz
13 sierpnia 2016, 16:52
@Jasnowidz: :/ wysoki jesteś kappa
Odpisz
13 sierpnia 2016, 16:54
@AKU_CIE_ZBIJE: jest różnica między 12 a 18 lat, człowieku!
Odpisz
13 sierpnia 2016, 16:58
@Kideu: ? ja mam 12 lat
Odpisz
13 sierpnia 2016, 16:59
@Kideu: ? ja mam 12 lat
Odpisz
13 sierpnia 2016, 16:59
@Kideu: ? ja mam 12 lat
Odpisz
13 sierpnia 2016, 17:00
@Kideu: ja mam12 lat
Odpisz
13 sierpnia 2016, 17:00
@Kideu: ja mam12 lat
Odpisz
13 sierpnia 2016, 17:01
@Kideu: ja mam12 lat
Odpisz
13 sierpnia 2016, 17:01
@Kideu: ja mam12 lat
Odpisz
13 sierpnia 2016, 17:07
@AKU_CIE_ZBIJE: ile tego ;_; ja mam 13 i mam181
Odpisz
13 sierpnia 2016, 17:11
Ja mam 13 i 145cm ;-;
Odpisz
13 sierpnia 2016, 17:20
@NATAZIEM1: Wait a sec...znam natalie która jest niska...I nazywam ją dość często gremlin...
Odpisz
13 sierpnia 2016, 17:33
@Kideu: zasrane 179 cm
Odpisz
13 sierpnia 2016, 17:41
Mam na imię Natalia...
Odpisz
13 sierpnia 2016, 17:48
@NATAZIEM1: Pierwsza litera nazwiska?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 18:06
@AKU_CIE_ZBIJE: ja mam 182 a mam 13 lat kappa
Odpisz
13 sierpnia 2016, 18:08
@RudiPL: mam 14 i 179
:>
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2016, 18:13
@Awp_Asiimov: Ci co szybko rosną tez nie maja lekko jaze tak szybko rosne mam martwice kolan krotko mowiac jak wstaje to naku*wiaja mnie kolana
Odpisz
13 sierpnia 2016, 18:14
@RudiPL: mam gorzej
:/
Odpisz
13 sierpnia 2016, 18:19
Z
Odpisz
13 sierpnia 2016, 18:24
@Awp_Asiimov: jeszcze nie moge skakac i biegac
Odpisz
13 sierpnia 2016, 18:24
@RudiPL: Czyżby to było coś z "rzepka"?
Odpisz
13 sierpnia 2016, 18:31
@Awp_Asiimov: po prostu w kolanie mam martwa tkanke
Odpisz
13 sierpnia 2016, 18:32
@RudiPL: Ja mam coś z *rzepką*
te takie coś podobne do kuli w kolanie
Odpisz
13 sierpnia 2016, 20:08
@NATAZIEM1: no to nie jesteś tą natalką :v
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2016, 20:25
@Kideu: 159cm i prawie 16 lat /:
Odpisz
13 sierpnia 2016, 22:24
@Kideu: 162 cm wzrostu, 3 gimnazjum, najniższy w klasie. Plusy? Nauczyciele mnie nie widzą i nie pytają.
Odpisz
14 sierpnia 2016, 12:44
@AKU_CIE_ZBIJE: jestem o 1 cm wyższy
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:12
@Kideu: Jo tyż
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:14
@Kideu: Lio Messi też tyle ma i się nie skarży :)
Odpisz
15 sierpnia 2016, 22:40
@Kideu: bicz pliz
11 lat i 193 cm
Odpisz
5 września 2018, 19:13
@Jasnowidz: A teraz ile masz?
Odpisz
5 marca 2019, 14:07
@Kideu: podbaza, 180 parę centymetrów I mam w ch*j zgięty kręgosłup i rozstępy o_o
Odpisz
5 marca 2019, 15:20
@mrauczur: :O
W ciągu trze lat urosłem 10cm
Odpisz
11 sierpnia 2020, 20:01
@Jasnowidz: łooooo
Odpisz
9 sierpnia 2017, 20:46
12 lat i 175wzrostu
Odpisz
16 sierpnia 2016, 09:51
... 158 cm w wielku 14 lat ;-;
Odpisz
16 sierpnia 2016, 17:09
@Heroine02: malo
Odpisz
31 sierpnia 2016, 11:23
@Heroine02: 168 w 13
Odpisz
18 sierpnia 2016, 01:39
Przez 15 lat w tych samych ciuchach
Odpisz
15 sierpnia 2016, 23:13
niestety nie mam tego problemu... wręcz jestem ku*wa za wysoki ;'/
Odpisz
16 sierpnia 2016, 06:18
nie ma czegoś takiego jak za wysoki! Dajesz, wiek i wzrost
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2016, 09:25
@Mika444: 13 lat wzrost 180cm i mam cos przez to z koscmi ;-;
Odpisz
16 sierpnia 2016, 09:36
Za dużo gruszek :c I hormonu wzrostu :c Ja o połowę starsza jestem i mam tyle samo :C
Odpisz
15 sierpnia 2016, 23:41
Heh, 16 lat i zasrane 171 cm ;_;
Odpisz
16 sierpnia 2016, 01:12
Mój kolega ma 176 cm a ma 13 lat ;-;
Odpisz
16 sierpnia 2016, 01:48
Haha! Mam 172 cm będąc w podobnym wieku! ;-;
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2016, 06:17
Mój o 5 lat młodszy "kuzyn" (tyn najlepszej przyjaciółki mamy, którą mam nazywać per ciocia) skończył ostatnio 14 lat... MA 194 CM WZROSTU (ja 181 dla porównania - jestem dziewczyną)
Odpisz
16 sierpnia 2016, 09:08
@Mika444: Ta ta ta ojca brata psa kolega
Odpisz
16 sierpnia 2016, 09:35
@messi16: Inaczej: Kolega z czasów jak byłam w podstawówce, ma teraz 14 lat i ma 194 cm wzrostu, lepiej?
Odpisz
16 sierpnia 2016, 08:44
Odpisz
13 sierpnia 2016, 20:53
ja mam 14 lat i 150 cm.
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:40
@Juzek_PL: A ja mam 4,5 roku i 151 cm! heh
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:14
16 lat 1.83m, jeszcze 2 lata temu miałem 1.60m
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:06
Ja jestem najwyższy w szkole a tak fajnie w życiu i tak nie mam :/
Odpisz
15 sierpnia 2016, 21:02
mały ale wariat (lenny)
Odpisz
14 sierpnia 2016, 11:36
małe jest piękne
Odpisz
13 sierpnia 2016, 23:17
16/167 ale za to jestem nabity
Odpisz
13 sierpnia 2016, 19:42
190 cm
Odpisz
13 sierpnia 2016, 18:51
15 lat 180 centymetrów
wiem, wiem. Nikogo to nie obchodzi
Odpisz