Im dłużej będziesz wpatrywał się w ten obrazek
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Żartownisie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ikony
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 stycznia 2020, 12:23
Co
Odpisz
14 września 2018, 22:25
Odpisz
1 września 2016, 22:06
Odpisz
24 lutego 2017, 14:11
Odpisz
29 stycznia 2017, 13:28
to Princess Czarnobylu 2017
Odpisz
8 września 2016, 22:08
MANDARYNKI!
Odpisz
14 października 2016, 23:12
@Choi_Seunghyun: O co ci chodzi?
Odpisz
16 października 2016, 21:43
@NormalnaBrzoskwinka: Nie wiem
Odpisz
16 grudnia 2016, 23:44
@Choi_Seunghyun: Nie obrażaj mojej kuzynki
Odpisz
22 października 2016, 22:01
HELP ME!
Odpisz
8 września 2016, 13:42
141 ulubionych, a 100 oceny. Wut?
Odpisz
1 września 2016, 21:17
Dobre te prochy
Pomarańczooooooooooowe!
Odpisz
1 września 2016, 21:22
@lorax12: Srogie piguły Sebastianie ;P
Odpisz
1 września 2016, 21:32
@iger3: Bardzo Mandarynkowe
Odpisz
1 września 2016, 21:35
@lorax12: Nie lepsze cytrynowe?
Odpisz
1 września 2016, 21:39
@Ameron: Na te mnie nie stać
Odpisz
Edytowano - 1 września 2016, 21:40
@lorax12: Tylko 15 euro droższe.
Ale działają jak za 1000.
Odpisz
1 września 2016, 21:47
@Ameron: :/
Odpisz
1 września 2016, 23:23
@lorax12: Znowu wciągałeś orenżadę nosem i myślisz że to były prochy?
Odpisz
1 września 2016, 23:24
Ciiiii~
Tym razem wiem co wciągałem
Odpisz
2 września 2016, 00:26
@lorax12: To nie były prochy tylko moja orenżada w proszku o smaku wiśni w
Odpisz
2 września 2016, 21:16
Pachniało kiwi
Odpisz
Edytowano - 2 września 2016, 21:42
@lorax12: W takim razie to była orenżada Leviathan'a
Odpisz
2 września 2016, 21:43
Jej
Odpisz
2 września 2016, 21:46
@lorax12: Nie ciesz się bo Leviathan to pożerający góry demon
Odpisz
2 września 2016, 21:49
Lubię góry
Doły też są spoko~
Te prochy mocno wchodzą
Odpisz
2 września 2016, 22:08
@lorax12: Ten Leviathan cię teraz zje
Odpisz
2 września 2016, 22:11
Prędzej zrobi co innego~
Odpisz
2 września 2016, 22:32
@lorax12: niby co zrobi?
Odpisz
2 września 2016, 22:34
Nieważne~
Odpisz
2 września 2016, 22:49
@lorax12: Ważne i to bardzo
Odpisz
3 września 2016, 08:36
A jednak nie
Odpisz
7 września 2016, 09:32
@lorax12:
Odpisz
7 września 2016, 17:46
@thebadmetalguy: M-m-mm... MARTWY MEM
Odpisz
3 września 2016, 16:43
Księżniczki Disneya po roku w Czarnobylu.
Odpisz
2 września 2016, 15:52
faktycznie
Odpisz
1 września 2016, 21:18
kopciudsek chyba jedyna normalna
Odpisz
1 września 2016, 21:57
@Goryl398: nope, zobacz na sukienkę
Odpisz
1 września 2016, 22:00
@Jeraszko: Ale ona tylko nogę podniosła,nic więcej .-.
Odpisz
1 września 2016, 23:14
@Pandzianikki: Ta która podniosła nogę to Śpiąca Królewna :P
Odpisz
1 września 2016, 23:41
@NeedCoolGames: Która? nie znam się na księżniczkach ._.
Odpisz
Edytowano - 2 września 2016, 06:40
@Pandzianikki: Kopciuszek to ta blondi w niebieskiej sukience, a ta z żółtą sukienką to KŚ
Odpisz
2 września 2016, 00:55
Siedzę już trzecią godzinę i faktycznie ten zielony Bambi na sterydach przeszedł wszystko.
Odpisz
1 września 2016, 23:43
Co za ludzie wpadają na pomysł, aby tworzyć takie coś?
Odpisz
1 września 2016, 23:13
O ku*wa
Odpisz
1 września 2016, 22:44
Księżniczki Czarnobyla
Odpisz