Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mamrakachybaty

11 marca 2020, 23:34

Nie ma szkoły ,_,

Avatar wesolakrainaingrid

4 września 2016, 18:47

A ja chodzę spać dopiero po drugiej i zawsze jestem wypoczęta jak idę na uczelnię. Jak położę się spać wcześnie, dajmy na to o dwudziestej trzeciej, to nie mogę zasnąć.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2016, 00:43

A co jeśli chcę spać, ale nie mogę zasnąć? 😞

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

2 września 2016, 21:54

No to witam w klubie ludzi nocy.

Avatar
Konto usunięte

2 września 2016, 22:21

Witam

Avatar TypowyPolak

1 września 2016, 21:40

Lol nie idę jutro do szkoły, bo musze jechać do szpitala na wycięcie paznokcia :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Fina258

2 września 2016, 15:11

@TypowyPolak: Ło ch*j!

Avatar
Konto usunięte

2 września 2016, 16:20

@Fina258: W UJ pewnie!

Avatar noszkurnawszystkozajete

31 sierpnia 2016, 23:23

"Idź spać już, bo jutro rano nie wstaniesz"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar
Konto usunięte

2 września 2016, 14:38

Czy tylko u mnie szkoła zaczęła się wczoraj?

Avatar
Konto usunięte

2 września 2016, 14:41

ooo sory złą datę mi telefon pokazuje (10 września wtf)

Avatar Ymerrr

2 września 2016, 08:58

Pozdrawiam wszystkich, którzy już 2 września nie poszli do szkoły

Avatar Venomoth

2 września 2016, 06:41

w piątki mam na 3 lekcję :P

Avatar SirPomarancza

2 września 2016, 06:57

@Venomoth: To na ch*j wstajesz tak wczesnie ;-;

Avatar Venomoth

2 września 2016, 07:00

@SirPomarancza: Bo wczoraj poszedłem wcześniej spać i się wyspałem! he he

Avatar Skrzypo

2 września 2016, 07:00

@SirPomarancza: Może dopiero się położy spać?

Avatar
Konto usunięte

2 września 2016, 06:21

Racja

Avatar CynicznyIntelektualista

2 września 2016, 01:40

To uczucie kiedy chcesz iść spać, ale ukończyłeś piękną grę/książkę i masz feelsy :-(

Avatar
Konto usunięte

1 września 2016, 22:19

lekcie o 13 pozdrawiajom

Avatar jacek1s

1 września 2016, 22:29

Praktyki i szkoła 2 dni w tygodniu też

Avatar
Konto usunięte

1 września 2016, 22:51

Wycieczka do parku linowego pozdrawia.

Avatar baarts

1 września 2016, 23:23

zwyczajny dzień w szkole pozdrawia

Avatar StudioGrumpyCat

1 września 2016, 21:52

Musze mieć jutro dużo energii w szkole...... dużo energii do spania

Avatar erykhim44

1 września 2016, 21:42

Tylko na co energii? Na nic-nierobienie?

Avatar SideSwipe

1 września 2016, 21:35

A idź pan w ch*j z tą szkołą, niech rok szkolny minie tak szybko jak wakacje

Avatar Menek

1 września 2016, 21:31

lol nie

Avatar Menek

1 września 2016, 21:32

@Menek: Zwłaszcza, że lepiej się czuję po trzech godzinach snu niż ośmiu

Avatar Dark_Dante

1 września 2016, 21:26

Ciężko usnąć "na siłę".

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To będzie bolało

Deal życia

Nie znoszę kleszczy

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka