Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Natalilia

2 marca 2017, 08:18

Z Biedronką przez świat :D

Avatar
Konto usunięte

16 listopada 2016, 18:24

Ten moment, kiedy się dowiadujesz, że reklamówka z Biedry widziała więcej świata niż ty...

Avatar HYPER_SMOKI

11 września 2016, 01:09

Wenecja, Watykan i jakiś biurowiec

Avatar PazdanBoy

10 września 2016, 16:17

O nie wirus ,,Janusz'' się rozprzestrzenia

Avatar CeeKay

3 września 2016, 22:04

50 cent po dniu w Polsce

Avatar
Konto usunięte

3 września 2016, 12:41

Nawet siatka spełnia swoje marzenia, a Ty siedzisz przed komputerem. Wstydź się.

Avatar
Konto usunięte

3 września 2016, 13:06

A może po prostu ludzie nie mają pieniędzy na spełnianie "marzeń".

Avatar
Konto usunięte

3 września 2016, 13:08

Wystarczy ukraść łódkę i droga wolna!

Avatar
Konto usunięte

3 września 2016, 14:19

Paliwo, jedzenie.
No ta łódka sporo da

Avatar
Konto usunięte

3 września 2016, 15:14

Jasne, bo łódka jest po to, żeby wziąć ją na dach samochodu!

Avatar
Konto usunięte

3 września 2016, 15:17

A bo tak to łódka pływa bez paliwa?
Oczywiście taka z wiosłami lub żaglowa nie potrzebuje. Ale tak czy inaczej jedzenie i wodę trzeba mieć.
Czyli pieniądze też. Nie wystarczy ukraść łódki.

Avatar
Konto usunięte

3 września 2016, 15:59

Ale jednak transport to spora część wydatków wakacyjnych.

Avatar
Konto usunięte

3 września 2016, 20:41

A co jeśli nie masz samochodu?

Avatar
Konto usunięte

3 września 2016, 20:53

WŁAŚNIE O TO CHODZI, ŻE MASZ POPŁYNĄĆ ŁÓDKĄ. JEZU POMOCY ):

Avatar
Konto usunięte

3 września 2016, 20:58

Avatar
Konto usunięte

3 września 2016, 21:08

Przecież to była ironia. ;-;

Avatar Demondo498

3 września 2016, 15:11

Ta torebka ma lepsze wakacje ode mnie

Avatar TenDebilZInternetuf

3 września 2016, 11:44

biedronka,bierdonka,bier donka,biere donka,biere 5zł na loda mamo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Żartownisie

To musiało być męczące

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie znoszę kleszczy

Cel namierzony

Typowy NPC

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka