Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DziwnyPan

11 września 2016, 02:50

nie jest rudy

Avatar
Konto usunięte

10 września 2016, 16:50

uwaga uwaga! tu znajduje się błont ortograficzny powinno być napisane "nic"

Avatar baarts

10 września 2016, 18:24

błent*

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

10 września 2016, 16:33

Jak ja to wstawiłem do się nie dostało.

Avatar baarts

10 września 2016, 17:32

@Chrzaszcz_Trzcinowy: To było dawno, czasy się zmieniły.

Avatar Slenderowiec2012

10 września 2016, 18:11

@Chrzaszcz_Trzcinowy: #Pray4Chrzaszcz_Trzcinowy

Avatar baarts

10 września 2016, 17:30

No jak pepsi, to na pewno.

Avatar SideSwipe

9 września 2016, 06:56

1 bo pepsi

Avatar
Konto usunięte

9 września 2016, 07:19

@SideSwipe: A co jeśli to podróbka?

Avatar Tony_Montana

9 września 2016, 08:12

@SideSwipe: Nie podoba mi się twój tok myślenia

Avatar
Konto usunięte

9 września 2016, 11:10

@SideSwipe: Pepsi > Cola

Avatar
Konto usunięte

10 września 2016, 16:08

Pepsi=cola

Avatar PazdanBoy

10 września 2016, 16:13

@SideSwipe: Rasista!!

Avatar
Konto usunięte

10 września 2016, 16:47

@SideSwipe: #teampepsi

Avatar Pandzianikki

10 września 2016, 17:07

#teampepsi

Avatar baarts

10 września 2016, 17:31

@Pandzianikki: #TeamKażdaColaToGówno

Avatar
Konto usunięte

10 września 2016, 17:33

@baarts: o ty rozbójniku... hmm........... #TeamMountainDew

Avatar ab2004

10 września 2016, 18:17

#je**ć_bastion

Avatar baarts

Edytowano - 10 września 2016, 18:21

@baarts: Nikt mi nie wmówi, że cola jest zdrowa, i picie jej przynajmniej raz dziennie pozytywnie wpływa na zdrowie.

Avatar baarts

10 września 2016, 18:23

@baarts: Już widzę te stwierdzenia "ale teraz, to nic nie jest zdrowe!"

Avatar
Konto usunięte

10 września 2016, 20:19

A co za różnica.
Pepsi i CocaCola smakują tak samo.

Avatar
Konto usunięte

10 września 2016, 20:21

No właśnie nie D:

Avatar
Konto usunięte

10 września 2016, 20:40

tak

Avatar
Konto usunięte

10 września 2016, 20:40

Pepsi jest słodsza od coli.

Avatar
Konto usunięte

10 września 2016, 20:48

aha

Avatar krzysiu03

10 września 2016, 16:13

Ja na jednym obrazku ._.

Avatar Ferikusu

9 września 2016, 14:06

Chcę tą podusię <3

Avatar
Konto usunięte

10 września 2016, 16:49

@Ferikusu: pie**olone niewolnictwo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Typowy NPC

Były nóżki, nie ma nóżek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka