Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Szybki jak błyskawica
Ostry ten sędzia
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2016, 14:31
Nie śmieszkuje tylko robi petycje :v
Odpisz
4 września 2016, 14:45
Cytuję pierwsze zdania petycji:
"
Czy wiesz, że zrobienie mema jest prawnie niedozwolone w wielu częściach Unii Europejskiej?
Czy wiesz, że udostępnienie zdjęcia pokazu świetlnego wieży Eiffla w nocy jest nielegalne?
Czy wiesz, że w niektórych częściach Unii Europejskiej nauczyciele nie mogą zgodnie z prawem pokazywać filmów i dzielić się materiałami w klasie?
Uważasz, że to absurdalne? My (Mozilla) też. Najwyższy czas, aby prawo dogoniło technologię.
Odpisz
4 września 2016, 14:48
@Mati129: Czas spieprzać z Unii jak Brytania.
Odpisz
4 września 2016, 14:50
@Mati129:
Odpisz
4 września 2016, 15:17
Ja ją nawet podpisałem ;-;
Odpisz
4 września 2016, 15:49
Ja również.
Odpisz
4 września 2016, 20:32
@Mati129: i takoe akcje to ja rozumiem!
Odpisz
9 września 2016, 18:14
drobnym drukiem napisane jest że podpisując oddajesz duszę. Zostanie wykorzystana ona do budowy nowych burdeli w piekle
Odpisz
9 września 2016, 18:27
@Nietypowy: Tam nie ma drobnego druku (chyba).
Odpisz
11 września 2016, 07:53
@Mati129: Hejejejejej
Czy to znaczy że 90% Jeja jest nielegalne?
DAM DAM DAAAM
Odpisz
9 września 2016, 20:26
Ja podpisałem.
Odpisz
9 września 2016, 20:58
@Krzyniu: Ja też :v
Odpisz
9 września 2016, 21:39
@Troler151: Ale powiadomienie zostało :v
Odpisz
9 września 2016, 21:02
też to miałem
Odpisz
9 września 2016, 20:56
a propo petycji... zachęcam do podpisania petycji w sprawie Artema Vaulina
Odpisz