Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tymi się chodzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2010, 22:34
w polsce za 5 min. bylo by o*****e 2
Odpisz
26 kwietnia 2012, 22:06
@PoGo007: niestety tak..
Odpisz
2 sierpnia 2010, 17:27
nie rozumiem 1/5
Odpisz
3 lipca 2010, 22:54
W polsce popisali by to napisami HWD....
Odpisz
1 marca 2010, 17:20
dooobreee. 100/5
Odpisz
26 listopada 2009, 16:57
genialne^^ 5
Odpisz
25 października 2009, 16:32
wow, jestem pod wrażeniem 5/5
Odpisz
24 października 2009, 19:31
Nawet fajne.
4/5
Odpisz
24 października 2009, 14:26
bardzo dobe ;) 5/5
Odpisz
23 października 2009, 22:24
Fajne 4.5
Odpisz
23 października 2009, 21:25
najlepsze akwarium:))
Odpisz
23 października 2009, 19:06
nie no, dla mnie bomba :) wszystkie powinny być wszystkie tak pomalowane :)
Odpisz
23 października 2009, 18:56
dobre dobre 5/5 ;p
Odpisz
23 października 2009, 18:37
szkoda, ze nie mam talentu plastycznego, bo też bym tak zrobił ze skrzynkami :) 5/5
Odpisz
23 października 2009, 17:59
4/5
Odpisz
23 października 2009, 16:06
dobre 5/5
Odpisz