Kiedy spotykasz swojego przyjaciela po jego wypadku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co to takiego?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Należy się za piękne oczy
Fajnie że odpowiedzieli
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 października 2016, 17:47
mój kolega miał wypadek, jechał se na rowerze i się wypie**olił i se rozciachał nogę, no i poszedłem później do niego noga w gipsie, 1 minuta później, popi***alaliśmy na wózku, wychodzi jego młodszy brat i jechaliśmy za nim a on uciekał krzyczał. Ach stare czasy
Odpisz
6 października 2016, 18:41
@WiktorT1: No nie źle!
Odpisz
5 października 2016, 17:15
To był fauny odcinek :)
Odpisz
5 października 2016, 18:08
ja tam wolałem ten flory
Odpisz
Edytowano - 5 października 2016, 16:40
*grammar nazi mode on*
*Wypadku
*grmmar nazi mode off*
Odpisz
5 października 2016, 16:46
@Jasnowidz: grammar*
Odpisz
5 października 2016, 16:50
Co? Dobrze jest:Grammar.
Odpisz
5 października 2016, 16:54
@baarts: Na dole napisał "grmmar"
Odpisz
5 października 2016, 16:55
@Jasnowidz:
Odpisz
5 października 2016, 16:53
Dzisiaj mieliśmy mega bekę z naszego kolegi na wf'ie. Wesoły (tak go nazywamy bo tak ma na nazwisko) w trakcie gry w siatkówkę myli ją z piłką nożną i czasami ktoś dostaje w twarz z piłki z tego powodu. Podczas odebrania piłki Poeta (pisze wiersze i inne liryki) pobiegł w jego kierunku. Wesoły odebrał piłkę sposobem dolnym tak, że piłka zaczęła leciec w kierunku ziemi, więc Poeta podniósł nogę aby ją ratować, a Wesoły przyjął kopniętą piłkę twarzą. Cała nasza grupa zaczeła się śmiać w niebogłosy, aż 2 czy 3 padło na glebę.
Odpisz
5 października 2016, 17:03
@Gray1997: Wyślij to do "Chwili dla ciebie" nada się idealnie.
Odpisz
5 października 2016, 18:15
@Gray1997: Ty byłeś w 38 w gliwicach?
Odpisz
5 października 2016, 19:15
@Gray1997: Śmiechom nie było końca. Wszyscy śmiali się i dokazywali.
Odpisz
6 października 2016, 17:47
@PanSowa12: Kurde Moja Szkoła
Odpisz
5 października 2016, 16:40
Mój wewnętrzny Figaro płacze po przeczytaniu błędu ortograficznego w tytule. ,,Wypatku"?
Odpisz