Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Młodzi gniewni
To by wystarczyło
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 października 2016, 16:47
byo
Odpisz
5 października 2016, 21:18
ale lepszy byłby pepe
Odpisz
7 października 2016, 11:43
@KacperUE: Nie, propsy dla autora, który oszczędził mi oglądania 3084833727 raz tego rakowego wymuszacza ocen na jeja, jakim jest pepe :")
Odpisz
5 października 2016, 21:31
U nas profesor na historii zapowiadał, że zaraz będzie pytać, powtarzał to cały czas podczas sprawdzania listy, a później jeszcze raz wszystkich wyczytał, aby ktoś jeszcze mógł zgłosić nieprzygotowanie. Tak gdzieś połowa klasy zgłosiła nieprzygotowanie, a pan na to: "No dobra, to przechodzimy do lekcji."
Odpisz
Edytowano - 5 października 2016, 21:17
Ja zgłosiłem nieprzygotowanie, bo posłyszałem, że ma być kartkówka (od innej klasy). Nauczyciel jej nie zrobił. Jednakże miałem lekcje z nim kolejnego dnia. I tego już nie przewidziałem, ani nie wliczyłem do mojej jakże genialnej strategi. Oczywiście kartkówkę zrobił kolejnego dnia. Specjalnie dla mnie poczekał. To się nazywa sku*wysyństwo.
Odpisz
5 października 2016, 21:24
@Szymon123PL: Niesamowite, opowiadaj dalej.
Odpisz
5 października 2016, 21:25
@Szymon123PL: Jak można zgłaszać nieprzygotowanie na kartkówkę? To jest jeden temat do tyłu... Nie przesadzaj.
Odpisz
5 października 2016, 21:26
@jacek1s: *trzy tematy
Odpisz
Edytowano - 5 października 2016, 21:27
Napiszę na tej podstawie książkę. Na pewno zostanie bestsellerem, który podbije cały świat i sprzeda się lepiej niż "50 twarzy Geja", ekranizacja pobije "Władcę Pierścieni", a w internecie wciąż będzie o niej głośno. Zabieram się za popełnienie tego dzieła literackiego w tej chwili!
Odpisz
Edytowano - 5 października 2016, 21:30
@jacek1s: Akurat ten nauczyciel nie robi kartkówki z 3 ostatnich lekcji, a dni (7 lekcji w tygodniu), a średnio przerabiamy po 2 tematy w jeden dzień. Zapisałem już ponad połowę 94-kartkowego zeszytu. I sam nauczyciel jest naprawdę wymagający. Wolałem oszczędzić sobie jedynki.
Odpisz
5 października 2016, 21:37
@Szymon123PL: Ja miałem do tej pory 4 lekcje xd
Odpisz
5 października 2016, 21:37
@kicius23: Kartki są z jednej, spawdziany z 3, a prace z działu
Odpisz
6 października 2016, 06:45
@jacek1s: sprawdziany z całego działu a kartkówki z 3 ostatnich lekcji
Odpisz
Edytowano - 6 października 2016, 07:00
@jacek1s: Kartkówki mogą być z trzech ostatnich lekcji, przynajmniej u mnie. Tak jest w większości szkół podstawowych i gimnazjów.
Odpisz