Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
No to posłuchane
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fajnie że odpowiedzieli
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2016, 11:43
Tylko jedno powiadomienie?
Odpisz
Edytowano - 26 października 2016, 19:05
Tak ,ale raczej dla szarakow i anunakow. Reptilianie nie używają earthbooka.
Odpisz
26 października 2016, 20:53
@reptilian: Clankarzy też, Pjona
Odpisz
26 października 2016, 21:10
pjona
Odpisz
26 października 2016, 21:12
@reptilian: *Pjona *
Odpisz
26 października 2016, 21:21
z jakiej planety
Odpisz
26 października 2016, 21:56
@reptilian: Planeta symbiontów, nikt z mojej rodziny nie zdradził jak dokładniej się nazywa...bo chcą mnie zabić...a jedyną rodziną jest mój brat i jego syn
Odpisz
26 października 2016, 22:28
ja z nibiru pochodzę ale niestety podczas wojny z anunakami 4000 lat P.W.E została zniszczona dlatego mieszkam na ziemi pochodze bo teptilianie zyja srednio 10 tys lat
Odpisz
26 października 2016, 22:31
@reptilian: Ehhhh, a ja o moim gatunku nie wiem zbyt wiele ;-;
Odpisz
26 października 2016, 23:44
tak naprawdę ludy ziemi też nie znają prawdy...
Odpisz
27 października 2016, 06:29
@reptilian: Heh
Odpisz
26 października 2016, 18:07
Heh. 7 miliardów zaproszeń do znajomych.
Odpisz
20 października 2016, 22:14
A ta informacja to wybuch atomówki
Odpisz
26 października 2016, 18:11
@lorax12:
Odpisz
20 października 2016, 20:20
Teraz mi wytłumacz sens tego obrazka, bo ni chu nie rozumiem.
Odpisz
20 października 2016, 20:22
taktyczna kropka ----->.
Odpisz
20 października 2016, 20:24
@Adi34: • <----Taktyczna kropka nr.2
Odpisz
20 października 2016, 20:31
Też nie rozumiem, kradłem w ciemno :V
Odpisz
20 października 2016, 20:33
@Kejdzej: .
Odpisz
20 października 2016, 20:34
Jak bym miał coś sugerować, to byłyby to ważniejsze wydarzenia na Ziemii, widziane przez kosmitów.
Odpisz
20 października 2016, 22:09
nasza planeta mną być dla nich ikonką powiadomień
Odpisz
20 października 2016, 21:15
Jestem ich powiadomieniem o wpier%olu.
Odpisz
20 października 2016, 20:41
A co jeśli nie
Odpisz