Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanMisiek

18 lipca 2019, 22:47

Jest już 2019 i nic nie wskazuje na to, żeby Wojwodina miała żądać niepodległości. (Musiałoby to skutkować przeniesieniem stolicy Serbii z Belgradu do Niszu), więc scenariusz z czwartego obrazka na pewno się nie spełni.

Avatar Klulik

Edytowano - 22 października 2016, 16:22

Kossovo je Srbija!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar Sir_Snoge

27 października 2016, 22:59

@Majestatyczny_Mors: Ślązacy, Małopolanie, Kaszubi, Kujawiacy się solidaryzują z Polakami, bo to Polacy są i nie mają własnego państwa (śląskiego, kaszubskiego etc.), które właściwie nie miałoby miejsca bytu, bo jedynie Kaszubi i Ślązacy mają jakiekolwiek podstawy do mówienia o swej nie-polskości. Małopolanie niczym nie różnią się od Wielkopolan i innych Polaków zamieszkujących etniczne ziemie polskie.
A co do Kosowa- daj władzę ludziom, którzy nigdy jej nie doświadczyli, a tak łatwo jej nie oddadzą...

Wiek państwa polskiego ~1100 lat lub więcej (zależy czy bierzesz słowiańskie plemiona pod uwagę)
Wiek Kosowa ~ 8 lat
(nie wspominając o tym, że nigdy nie było narodu Kosowarów)

Znaczy wiesz, wojny kozackie zawdzięczają swą nazwę od kozaków, którzy to bardzo się nacjonalizowali dzięki Bohdanowi. Poza tym, raczej nie masz pojęcia jaka była geneza wojen kozackich, co?

Państwo chorwackie ma 2 tys. lat, jeśli liczymy prowincje rzymskie; Bośnia tysiąc lat, a Czarnogóra 600. Naprawdę, dalej nie widzę tutaj porównania z takim sztucznym tworem jak ośmioletnie Kosowo. To nawet Ukraina ma większe prawo do posiadania państwa.

Avatar Majestatyczny_Mors

28 października 2016, 11:08

@Sir_Snoge: 1. No właśnie. Polska jest raczej jednolitym etnicznie krajem. Nie tak jak Serbia która jak inne narody byłej Jugosławii po wojnie kompletnie się pomieszały. U nas nie ma takiego czegoś że przypuśćmy Śląsk jest w większości zamieszkiwany przez Czechów czy Niemców i nagle ogłasza niepodległość.
2. Nigdy nie było narodu Kosowianów? A czemu nie krzyczysz że nigdy nie było narodu: Abchazyjczyków, Osetyjczyków czy też Sudanu Południowego? Te państwa też są w praktyce niepodległe. Sudan Południowy jest jeszcze młodszy niż Kosowo.
3. Wojny kozackie powstały poprzez (w cudzysłowie) złe traktowanie chłopów czy pomniejszych szlachciców kozackich (ukraińskich). W gruncie rzeczy tak źle im tam nie było, bowiem Rzeczpospolita Obojga Narodów była jednym z najbardziej tolerancyjnych i zróżnicowanych kulturowo państw na świecie. W rzeczywistości było to tylko podsycanie Bohdana Chmielnickiego do buntu - czyli na tle narodowościowym. Zdradzili Polskę oddając się carowi rosyjskiemu, tam jednak nie tego się spodziewali będąc później pod twardym rosyjskim butem. No a dlaczego sądzisz że nie posiadam podstawowej wiedzy historycznej dotyczącej jednego z okresu w dziejach Polski (tzw. wojen kozackich)?
4. Chorwacja ma 2000 lat? Jeśli rzymską prowincję Ilyrię można nazwać państwem, to... Dodatkowo ten kraj w przeciwieństwie do Polski długo swojej historii był pod frankijskim (za czasów Karola Wielkiego), węgierskim, osmańskim, czy też jugosławiańskim butem. Bośnia tak samo, najpierw rzymska, później bizantyjska prowincja, później osmańska i austriacka. Zdarzały się okresy niepodległości w długiej historii tego kraju, ale tylko przejściowe. Czarnogóra to samo, w historii sztuczny, niewielki prawosławny twór tylko istniał po to żeby istnieć, w historii Czarnogórcy byli raczej bardziej podobni do historycznych Serbów niż dzisiejsi Kosowianie (w większości Albańczycy) do dzisiejszych Serbów. Czyli prawie tak samo jak Kosowo, też najpierw Bizancjum, Turcja, Serbia, Jugosławia i w końcu niepodległość. Jak już pisałem, różnice etniczne co do mieszkańców terenu jakim jest Kosowo co do Serbów są - większość to ludność albańska lub pochodzenia albańskiego. Serbowie i Albańczycy raczej się nie lubią, a więc może lepiej izolować te dwa kraje czyli Serbia i albańskie Kosowo niż robić z tego jedną masę czyli dodawać owe Kosowo do Serbii?

Avatar matiux

26 października 2016, 22:25

ktoś wytłumaczy

Avatar Metal_Head

27 października 2016, 09:50

@matiux: .

\___/

Avatar TimekPL123

26 października 2016, 23:20

Ja to tu zostawię

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 26 października 2016, 20:02

Czekaj co? Cała ewolucja wszechświata w ciągu 665 lat???

Avatar StraikerPL

26 października 2016, 19:59

A zaczęło się od tego

Avatar StraikerPL

26 października 2016, 20:00

@StraikerPL: A później tak

Avatar
lolman533

22 października 2016, 15:34

Co 1000 lat Serbia będzie wracać do korzeni. :)

Avatar Palauball

22 października 2016, 16:03

Czyli według moich obliczeń za 3000 lat Serbia będzie taka sama jak za 1000 lat

Avatar Miguelp

23 października 2016, 08:35

@Palauball: nie
tak będzie za 4000

Avatar Wojgalazka

22 października 2016, 17:17

SERBIA STRONK! REMOVE KEBAB!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SteelFoxi
Dodane przez: SteelFoxi

Ale jak to?

Szach-mat

Podstępny lisku, NIE! To moje ostatnie pieniądze!

Wjazd na pole, zostałeś powołany

Okropne

Do dziś mam flashbacki

Wszystko jasne

Synu, to interwencja

Spryciarz

Tatuażysta płakał, jak pisał

Enkspamnsja

Ale ile sprzątania...

Mamy winnego

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka