Chcesz nauczyć się na sprawdzian podczas przerwy?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fergus
Nieuczciwa ocena
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2016, 15:55
Ten uczuć gdy ciebie to nie dotyczy.
Odpisz
26 października 2016, 16:24
@Anielka999: dokładnie miałem sprawdzian z chistori i na przerwie przed nią nauczyłem się wszystkie daty
Odpisz
26 października 2016, 18:51
@marek20004: czym jest "chistori" ?
Odpisz
Edytowano - 26 października 2016, 19:03
@marek20004: pewnie 4 klasa...
Odpisz
26 października 2016, 19:13
Albo gorzej...
Odpisz
26 października 2016, 19:21
@dimx90: Ja mam zawsze problemy z ,,h" i ,,ch". Głównie w słowie ,,bohater" (poprawiła mnie autokorekta). Może kolega ma podobnie?
Odpisz
Edytowano - 26 października 2016, 21:16
@Anielka999: właśnie ! że ja tego nie zauważyłem...
a i jestem w 6 klasie -_- poco obliczyć ile mam lat używając roku z nicku
Odpisz
26 października 2016, 21:46
@marek20004: Ja też. Raz w tytule napisałam ,,bohater", a w tekście ,,bochater". Nie umiem się tego nauczyć, chociaż połykam książki jak chipsy.
Odpisz
26 października 2016, 21:55
@marek20004: Liczba w nicku nie musi być rokiem urodzenia
Odpisz
27 października 2016, 18:15
@dimx90: ale większość osób w ten sposób określa mój wiek
Odpisz
28 października 2016, 10:37
@marek20004: równie dobrze mogę sobie do nicku dopisać 1960 i co, uwierzysz, że mam 56 lat?
Odpisz
30 października 2016, 06:56
możliwe
Odpisz
16 maja 2019, 21:13
@marek20004: Więc... obecnie jesteś w liceum?
Odpisz
26 października 2016, 22:13
Akurat
Odpisz
26 października 2016, 17:45
Ja mam tak, że tuż przed lekcją zapamiętuję najlepiej, a w domu jak się uczę to nic nie idzie spamiętać.
Odpisz
26 października 2016, 15:15
Takie prawdziwe...
Odpisz
26 października 2016, 14:38
Tydzień do sprawdzianu:
- Synku, masz 7 tematów, zacznij się uczyć teraz to ci się nie nawarstwi na ostatni dzień.
- Dobrze wiem co dla mnie lepsze.
1 Dzień do sprawdzianu:
- O ja je*ie, zapomniałem... o nie, ile tego jest, yebać, nauczę się na lekcjach przed sprawdzianem.
Dzień sprawdzianu: Dobra, walić i tak będzie poprawa.
POWTÓRZ....
Odpisz
22 października 2016, 08:32
Ja tak miałem, tylko z tym że uczyłem się cały wieczór.
Odpisz