Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar oli78

25 października 2016, 22:16

Najbardziej polski pomnik ever. :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar oli78

27 października 2016, 15:01

@Myszkapl: Nie psuj mi marzeń :(

Avatar polakrodowity

2 listopada 2016, 23:15

@oli78: pierogi nie psujo marzeń

Avatar noszkurnawszystkozajete

27 października 2016, 22:20

Jet Crew wyczuwam

Avatar FanNinjaKiwi222

26 października 2016, 14:35

*kto gra w don't starve zrozumie* wiecie że w don't starve są pierogi. ale nazwane są DAM DAM DAAAAM po polsku ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar NightFox

26 października 2016, 20:59

Akurat tak się tłumaczy pierogi, ale nie wszyscy tą nazwę uważają za potrzebną i mówią zwyczajnie pierogi.

Avatar Rrtt1

27 października 2016, 07:54

wim

Avatar
iqhawe

25 października 2016, 20:34

#pierogiruskie

Avatar Mr_Fenix

26 października 2016, 18:54

#PierogiRuskie

Avatar spectra12

26 października 2016, 19:54

#LovePierogiRuskie

Avatar Liechtensteinball

26 października 2016, 17:44

Ale bym sobie teraz tak opyndzolił pieroga.

Avatar GooseApocalypsE

26 października 2016, 17:18

Czemu mi to przypomina jakiś pomnik "pięknego" ustroju jakim był komunizm?

Avatar NitroNinja

26 października 2016, 16:50

To ja to tu zostawię

Avatar
Konto usunięte

26 października 2016, 16:33

Czas na pierożki!!!

Avatar papkin1

26 października 2016, 16:10

nie lubie pierogów są do dupy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Jumper112

26 października 2016, 17:14

@kasjan132pl: W sumie

Avatar papkin1

27 października 2016, 15:48

@Jumper112: może i tak ale dla mnie pierogi są do dupy

Avatar wojtekrozrabiaka

25 października 2016, 20:39

Zacząłem pisać wiersze, najpierw na moim profilu napisałem wiersz teraz tutaj:
Na górze pierogi, na dole pierogi, połamałem sobie dla nich nogi. Pierogi.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar wojtekrozrabiaka

25 października 2016, 20:49

@Palauball: Pierogu, ojcowizno moja
Tyś jest me serce
Łapiesz mnie za cyce
Zdejmujesz mi moje trzy biustonosze
Które w razie ubogacania kulturowo noszę
Tarmosisz mnie za nie agresywnie
Aż krew po nich płynie
Niczym deszcz po rynnie
Jednak zostawiłeś mnie z dzieckiem
Z marzeniami moimi wyblakłem
Lecz ci to wybaczam
I poduszkę z twoim nadrukiem cały czas macam.

Z dedykacją dla pierożka :*

Avatar creeper_girl

26 października 2016, 08:01

@wojtekrozrabiaka: Poprzednie nawet ok, ale to... DAFAQ?

Avatar Raczysko

25 października 2016, 23:36

o tak

Avatar
Konto usunięte

25 października 2016, 20:36

#teampierogi

Avatar bezimienny7

25 października 2016, 23:13

#teamuszka

Avatar Wampir231

25 października 2016, 22:50

Czy tylko ja w tym zaje**nym świecie nir lubię pierogów?

Avatar creeper_girl

26 października 2016, 07:59

@Wampir231: tak

Avatar Krzyniu

25 października 2016, 20:57

5/5 bo pierogi.
A tak by the way, gdzieś w Rosji jest pomnik litery ё.

Avatar
Konto usunięte

25 października 2016, 20:55

nic nie pobije pomnika ziemniaka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

A, okej

Fajnie że odpowiedzieli

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Pozdrawiam świetliki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka