Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar minecraft007

29 października 2016, 23:49

Ja w szkole tak nie mam, co najwyżej kilka min czekania na otwarcie szatni z innymi klasami 1 gim... A że i tak idę do domu z buta to problem jest wtedy kiedy nie wezmę podczas przerwy kurtki i ochroniarz zamknię szatnie xD

Avatar
Konto usunięte

30 października 2016, 00:28

@minecraft007: ochroniarz? Czy aby na pewno to jest szkoła?

Avatar Polski322

30 października 2016, 06:44

Tak, w niektórych szkołach są ochroniarze

Avatar minecraft007

30 października 2016, 16:03

Tak?...

Avatar PikachuAlka

30 października 2016, 08:49

Ja nie mam w szkole szatni tylko szafki.

Avatar
Konto usunięte

30 października 2016, 07:34

Dlatego zawsze idę do szatni na przedostatniej przerwie, bo wtedy zawsze któraś klasa ma W-F = szatnia otwarta = można zmienić buty. ( taki lifehack ) Bo gdybym szedł do szatni normalnie to nim by ją otworzyli ( nie mówiąc o przebraniu się ) to autobus zdążył by pojechać i wrócić ( pewnie ze dwa razy ). XD

Avatar
iqhawe

27 października 2016, 13:31

aha

Avatar
Konto usunięte

27 października 2016, 14:05

Avatar
Konto usunięte

30 października 2016, 02:28

Avatar NATAZIEM1

27 października 2016, 14:23

Wyjaśni ktoś?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar RyszardPetru

30 października 2016, 02:10

@kronim: o nie co

Avatar kronim

30 października 2016, 02:15

Avatar kamykPL

30 października 2016, 00:23

Mógłby ją chociaż rozpiąć .-.

Avatar Levandovsky

27 października 2016, 14:33

ja niecierpię oddawać kurtki/bluzy do szatni... kiedyś, gdy oddałem kurtkę to ją zgubili... 2 RAZY

Avatar ewelkapl

27 października 2016, 14:37

@Levandovsky: Tą samą?

Avatar Levandovsky

27 października 2016, 14:44

@ewelkapl: tak xD

Avatar Broski

29 października 2016, 21:29

@Levandovsky: Ale za to przynajmniej raz się odnalazła :)

Avatar srarwars

Edytowano - 30 października 2016, 00:22

@Levandovsky: Miałem podobną sytuację . Raz zostawiłem bluzę w szkole na parapecie, następnego dnia poszedłem do szkoły w innej bluzie i gdy miałem zabierać bluzę (byłem akurat po WFie więc tą bluzę w której poszedłem trzymałem w ręku) położyłem tę poprzednią na ten sam parapet aby zawiązać buta...

Zapomniałem o obu bluzach i leżały w szkole kolejny dzień.

Avatar TrevorMan

29 października 2016, 23:47

A nie może poprostu tego zdjąć i trzymać lub gdzieś położyć np. na krześle i się nie sprawiać sobie trudności?

Avatar nuiqes

29 października 2016, 22:19

Raz zostawiłem rekwizyty na przedstawienie w szatni. Nie zdziwiłbym się gdyby były na komisariacie i bagiety zastanawiałyby się czy można mnie osądzić o terroryzm.

Avatar Yasin

29 października 2016, 22:19

Ja tak mam w szkole w niektóre dni, bo po południu jest po te kurtki taka kolejka, że stoi się w niej przynajmniej 15 minut, a autobus nie poczeka :)

Avatar E_R_M

27 października 2016, 14:21

co

Avatar
Konto usunięte

27 października 2016, 14:13

?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Nie są aż takie pyszne

Pilne

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Powodzenia

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka