Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Angielskie śmieszki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nieuczciwa ocena
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 października 2016, 09:37
A co jeśli połączyć w pary jejowiczów z jejowiczkami?
*myślący raptor*
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 09:38
@Monnx: ciekawy pomysł
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 października 2016, 09:45
@Monnx: Monnx x Pandzianikki. Mati w końcu będzie smyrać kogoś innego. :3
Odpisz
30 października 2016, 09:53
@Monnx: Gdyby to było to by się ktoś niezgodził z kimś rozmawiać.
Odpisz
30 października 2016, 10:06
Wut? Co ja tu czytam właśnie?
Odpisz
30 października 2016, 10:10
@Monnx: (lenny.jpg)
Odpisz
30 października 2016, 10:11
@Monnx: Sziperski pomysł.
Odpisz
30 października 2016, 10:13
@Monnx: kto by wziął BabkeZmarichuano?
Odpisz
30 października 2016, 10:13
Cii, ja już mam upatrzonego jejowicza. Tylko skurczysyniec mi nie chce się nabrać na kawał.
Odpisz
30 października 2016, 10:14
@daglasio: Skoro już o tym wspominasz... Mamy chętnego, zgłosiłeś się.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 10:15
@Monnx: Będę milczeć jak w kiblu.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 10:15
@Monnx: NIE!!11!one!!1oneone!1!!11!
Wolę... Suchotnika?
Nie wiem
Odpisz
30 października 2016, 10:15
Cudowny cytat. Autorski?
Odpisz
30 października 2016, 10:16
@Monnx: Tak.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 10:18
no co ty,i choose u,Juleńko
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 października 2016, 10:21
@Pandzianikki: Paweu się wku*wi i wisz o tym.
Odpisz
30 października 2016, 10:22
wolfe znaczy się? :P
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 10:22
ale ty wiesz,że to jest odświeżony pomysł...a tamten niezapomniany wątek? <3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 października 2016, 10:23
@Monnx: tak
Odpisz
30 października 2016, 10:24
@Monnx: Nom. :^p
Odpisz
30 października 2016, 10:24
@Pandzianikki: It's ku*wa bjutiful. Ktoś ma internetowy związek. Potem wezmą ślub na facebooku...
Odpisz
30 października 2016, 10:25
@Monnx: ;-;. Plz. Na nawet nwm czy on na powaznie.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 10:26
On to serio traktuje, jprdl...
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 10:28
Julio,czy ty bierzesz sobie tego o to Pawła(wolfe) za męża?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
hue hue
Odpisz
30 października 2016, 10:28
@Monnx: Oj Paweu Paweu. Kiedy napisal mi, ze "zabujasz" sie, skislam jak głupia.
Odpisz
30 października 2016, 10:29
@Pandzianikki: Nie. :3
Odpisz
30 października 2016, 10:30
Mam podobne stanowisko w tej sprawie. "Asem" jestem i się śmieję z takich rzeczy. Zwłaszcza jak się ma po te kilkanaście lat i to nic nie wnosi.
Odpisz
30 października 2016, 10:30
czyli zostałem ci tylko ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 października 2016, 10:30
@Monnx: Możesz wyjasnić pojęcie "As"? Niezbyt w temacie jestem.
Odpisz
30 października 2016, 10:31
@Pandzianikki: Ty, weź mi też parę znajdź.
Odpisz
30 października 2016, 10:31
Aseksualny.
Odpisz
30 października 2016, 10:32
@Pandzianikki: A coebie to do stosu dam. :')
Odpisz
30 października 2016, 10:32
@Monnx: hmm,ok,znajdzę ci kogoś
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 października 2016, 10:33
Hej, mogę ja?
Odpisz
30 października 2016, 10:33
@Monnx: "Szacuje się, że 1% społeczeństwa jest aseksualna." Czujmy się wyjątkowe.
Odpisz
30 października 2016, 10:33
ale przecie jestem w haremie twym,przecie ;-;
Odpisz
30 października 2016, 10:33
@Monnx: Chcesz na stos? No nwm. Jesteś spoko osobą. Takich potrzeba na tym świecie.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 10:34
Więc Ty też? Siostro!
Ja nie chcę na stos, ja JEGO chcę spalić, wyręczę Cię.
Odpisz
30 października 2016, 10:34
@Pandzianikki: Anotag. ;-; Ten harem się powiększa z kazdym dniem. ;-;
Odpisz
30 października 2016, 10:35
@Monnx: Spal. :)
Odpisz
30 października 2016, 10:36
@Pandzianikki: Słyszałeś? Szykuj się na spalenie.
Odpisz
30 października 2016, 10:36
*zakłada na siebie czar tarczy antyogniowej*
Odpisz
30 października 2016, 10:37
@Monnx: lol,nope
Odpisz
30 października 2016, 10:37
@Pandzianikki: To tak nie działa.
Odpisz
30 października 2016, 10:38
wim,csiiii...
Odpisz
30 października 2016, 10:38
@Pandzianikki: *bierze popcorn*
To może być ciekawe.
Odpisz
30 października 2016, 10:38
@Monnx: Wiesz co jest najlepsze we mnie? Że nikt mnie nie zna, więc nie będę shipowana :D
Odpisz
30 października 2016, 10:39
@Yuko_Panda: Yuko_Panda x Monnx :3
Odpisz
30 października 2016, 10:39
@Pandzianikki: Ale to jest ona, nie jestem homo.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 10:40
@Monnx: no to wracamy do Monnx x Pandzianikki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 października 2016, 10:40
@Yuko_Panda: Przez to, ze sie tu udzielilas, poznalismy ciebie. Winc pod jakims wzgledem jestes znana.
Odpisz
30 października 2016, 10:41
a no racja
Odpisz
30 października 2016, 10:42
@Pandzianikki: Nie dziękuj. :)
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 10:43
ok ^^
to napiszę,że jesteś zaje*ista
Odpisz
30 października 2016, 10:44
Onie.
Odpisz
30 października 2016, 10:44
@Yuko_Panda: hue hue hue
Odpisz
30 października 2016, 10:44
@Pandzianikki: Bo sprawa jest oczywista. (I tak disco to gówno.)
Odpisz
30 października 2016, 10:45
@Pandzianikki: Jak wy tak możecie :<
Odpisz
30 października 2016, 10:46
@Yuko_Panda: uroki internetów :3
Odpisz
30 października 2016, 10:46
@Yuko_Panda: To nie nasza wina. :)
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 10:46
zgadzam się co do disco
Odpisz
30 października 2016, 10:47
@Monnx: Pfff. Paweu sie wku*wil, bo mam gdzies milosc, CHOCIAZ ze są wyjątki.
Odpisz
30 października 2016, 10:47
@Pandzianikki: Ta emotka. Ta emotka. Dlaczego wydaje mi się równa z lennym? Fuck, mózgu.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 10:47
@Yuko_Panda: było się nie udzielać :3
xD
Odpisz
30 października 2016, 10:50
@Pandzianikki: Ale ja lubię się udzielać
ŻADNE IKS DE
:333
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 10:51
*smyra po brzuszku Julkę*
Odpisz
30 października 2016, 10:52
@Monnx: Seriosly?
Odpisz
30 października 2016, 10:52
@Yuko_Panda: hehe,tera mam pomysła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Yuko_Panda x Pandzianikki :3
Odpisz
30 października 2016, 10:53
@Pandzianikki: A ty przypadkiem sie nie palisz w stosie?
Odpisz
30 października 2016, 10:53
@wolfe: lel,siem
Odpisz
30 października 2016, 10:53
nope
Odpisz
30 października 2016, 10:54
@Pandzianikki: O nie. Paweu jest. Wku*wienie lvl 9000 incoming!
Odpisz
30 października 2016, 10:54
:3
Odpisz
30 października 2016, 10:55
@Pandzianikki: CO.
Odpisz
30 października 2016, 10:57
@Pandzianikki: Dziś masz wybór ;v co ci oderwać nogę czy rękę?
Odpisz
30 października 2016, 10:58
@Yuko_Panda: WHAT.
Odpisz
30 października 2016, 10:59
@wolfe: wolę nogę,ręka się jeszcze przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 października 2016, 11:00
@Pandzianikki: Np. do m.. Mielenia kawy :3
Odpisz
30 października 2016, 11:01
@Pandzianikki: To urwę ci rękę *urywa prawą rękę*
Odpisz
30 października 2016, 11:02
@Pandzianikki: *nakłada okulary 3D* Heh.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 11:02
@Yuko_Panda: albo jak ja ją stracę,to twoja może pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przewidziałem przyszłość
Odpisz
30 października 2016, 11:04
@Pandzianikki: Stop
Mówię Ci stop
JA NIE PIJĘ KAWY
Odpisz
30 października 2016, 11:05
@Yuko_Panda: ja też nie piję
to może mleczka? :3
Odpisz
30 października 2016, 11:06
@Pandzianikki: To się źle skończy :'3
DLACZEGO NIE JESTEŚ JAK HINATA
LUBIŁAM GO
Odpisz
30 października 2016, 11:09
@Yuko_Panda: ale hinata to...czej,o kogo ci chodzi?
Odpisz
30 października 2016, 11:09
@Yuko_Panda: Lel. Który Hinata? Z Angel Beats jedynego znam. ;-;
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 11:12
@Pandzianikki: Kaichou wa maid sama.
Yuko siedzi na romansikach
Z Yuko jest już źle
Odpisz
30 października 2016, 11:14
@Yuko_Panda: też lubie romansiki :3
Odpisz
30 października 2016, 11:17
@Pandzianikki: Nah nah
To już źle z nami
Odpisz
30 października 2016, 11:23
@Yuko_Panda: źle,oj źle
Spice and wolf <3
Odpisz
30 października 2016, 11:25
@Pandzianikki: Ojej ojej
A ja i tak wielbie węża :3
Odpisz
30 października 2016, 11:28
@RumekFuria:
Odpisz
30 października 2016, 11:29
@RumekFuria: brawo ty!
Odpisz
30 października 2016, 11:30
@Yuko_Panda: *standardowe pytanie*
Odpisz
30 października 2016, 11:31
@Pandzianikki: Rozumiem.
Odpisz
30 października 2016, 11:38
@Pandzianikki: **Reklama**
Odpisz
30 października 2016, 11:41
@Yuko_Panda: powiesz? ;-;
Odpisz
30 października 2016, 11:42
@Pandzianikki: **Yuko pusta mocno nie ogarnia**
Odpisz
30 października 2016, 11:45
@Monnx: Połącz mnie z kimś. ;-;
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 11:46
@Yuko_Panda: **wypełnia Yuko i zaczyna ogarniać**
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 października 2016, 11:47
@Pandzianikki: "Wypełnia"
Fuck
To źle brzmi
BARDZO ŹLE
Odpisz
30 października 2016, 11:47
@CukiereczeQ: CukiereczeQ x Lorax
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 11:49
@Yuko_Panda: oj tam,oj tam...brzmi dobrze...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 października 2016, 11:51
@Pandzianikki: Yuko to debil
Yuko musi poprawić napis na rysunku, który robiła 3 godziny
Nie bądź jak Yuko
Odpisz
30 października 2016, 11:52
@Pandzianikki: Co tu sie odpierdziela. ;-;
Odpisz
30 października 2016, 11:52
@Yuko_Panda: heh :3
Odpisz
30 października 2016, 11:52
Gdybym wiedziała..
Odpisz
30 października 2016, 11:53
a nic,to tylko normalna rozmowa jejowiczów w wątku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 11:53
@Yuko_Panda: przecież wiesz...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 października 2016, 11:54
@Pandzianikki: ;-;. Nie smyrajcie sie potem.
Odpisz
30 października 2016, 11:54
@Pandzianikki: Idź spać bo się nudzisz albo inny sposób, rozbierz się i pilnuj ubrania.
Odpisz
30 października 2016, 11:55
@Pandzianikki: Ogólnie to ogarnęłam, że obydwoje jesteśmy pandami
;_;
Odpisz
30 października 2016, 11:55
@wolfe: Idź zobaczyc czy cie nie ma w pokoju!
Odpisz
30 października 2016, 11:56
ok,ale na ciebie już za późno
Odpisz
30 października 2016, 11:56
@Yuko_Panda: Jestes obydwa pandami, ale i tak nie przebijecie Po z KFP. <3
Odpisz
30 października 2016, 11:57
@Yuko_Panda:
Odpisz
30 października 2016, 11:59
@Pandzianikki: Jest też pierwszą pandą, która kupuje kocie uszka
Odpisz
30 października 2016, 12:01
@Pandzianikki: oh
Odpisz
30 października 2016, 12:02
:O Niema mnie tam! Dzięki, ze powiedziałaś.
Odpisz
30 października 2016, 12:03
@wolfe: Ale gdzie cie nie ma? Nie ogarniam.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 12:04
@Yuko_Panda: neko są zaje*iste
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 października 2016, 12:04
w pokoiku...
Odpisz
30 października 2016, 12:06
@CukiereczeQ: chciałaś to masz
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 października 2016, 12:09
No w tamtym pokoju
Odpisz
30 października 2016, 12:37
@Pandzianikki: Neko są rzeczywiście zacne, tak
*milony neko w szkicowniku*
Odpisz
30 października 2016, 12:39
@Yuko_Panda: właśnie wymyśliłaś nową liczbę
Odpisz
30 października 2016, 12:39
@Pandzianikki: Wiem
Uroki pisania na telefonie
Odpisz
30 października 2016, 13:19
@Pandzianikki: A ja tu siedzę forever alone...
Odpisz
30 października 2016, 13:36
@Monnx: a Monnx x Pandzianikki? :3
Odpisz
30 października 2016, 13:37
@Pandzianikki: Meh... Nope, nie będę Julii fana podpierniczać.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 13:38
@Monnx: możesz mnie pożyczać jak coś
Odpisz
30 października 2016, 13:42
@Pandzianikki: A po co mi jest chłopak? Przecież to bezużyteczne, do kuchni nie wpuszczaj bo wybuchnie...
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 13:45
@Monnx: to się naucze...czemu wy dziewczyny nie uwierzycie w nas,tylko same ciągle siedzicie w tej kuchni?
chyba,że lubicie tam siedzieć,to ok
Odpisz
30 października 2016, 13:48
@Pandzianikki: Ja nie siedzę, dzisiaj na obiad był kebab na mieście.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2016, 13:49
@Monnx: brawo ty
mi chodzi was wszystkie
Odpisz
30 października 2016, 13:52
@Pandzianikki: Phi..! Ja do kuchni tylko po jedzenie idę ;v,
Odpisz
5 listopada 2016, 07:56
@Monnx: Japie**ole
Odpisz
5 listopada 2016, 07:59
@Mrkisiowskyy: Lepiej tego nie ujmę. Też mi słów brakuje.
Odpisz
5 listopada 2016, 08:03
@Monnx: heh
Odpisz
5 listopada 2016, 08:04
@Pandzianikki: ja biorę AliceVincent
Odpisz
5 listopada 2016, 08:09
pewnie ta rozmowa (kutra jest POPIE**OLONA)was szuszy więc macie
Odpisz
5 listopada 2016, 08:35
@Nemezis_: która* :v
Odpisz
5 listopada 2016, 08:48
@Pandzianikki: ta KU*WA ta
Odpisz
5 listopada 2016, 08:52
@Nemezis_: ale tylko cię poprawiłem...po za tym,wiem o co cho
Odpisz
5 listopada 2016, 08:54
Jestem zajęta.
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2016, 08:55
@Nemezis_: masz,podładowałem ci telefona
nosz...
Odpisz
5 listopada 2016, 08:56
AliceVincent szkoda
Odpisz
5 listopada 2016, 09:18
@Monnx: Mnie nie zechca
Odpisz
5 listopada 2016, 09:58
@Pandzianikki: Tera tak czytam co tu sie odje**ło... chyba muszę zaś pokisnąć z gifów by odzapomnieć tego wątku.
Odpisz
5 listopada 2016, 10:57
@Pandzianikki: lepiej można napisać"która mały ku*wiu"
Odpisz
5 listopada 2016, 11:39
O co w tym wątku chodzi?
Odpisz
5 listopada 2016, 11:43
@mamszczurke: Szipowanie jejowiczów. Tylko to wiem.
Odpisz
5 listopada 2016, 12:02
@Jasnowidz: Taa jasne.
Odpisz
5 listopada 2016, 12:31
@Monnx: ja sie zgłaszam (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 listopada 2016, 15:11
@kafelka_w_kuchni: Ja także ;v
Odpisz
5 listopada 2016, 15:13
@Mrkisiowskyy: A ja nie. #Hue
Odpisz
5 listopada 2016, 07:21
No jak szuka zagranicą to się nie dziwię..
Odpisz
30 października 2016, 21:16
I to "ok"...
Odpisz
30 października 2016, 14:41
Heh. Smutna pi**a. Nie bój się, w końcu się uda.
Odpisz
30 października 2016, 10:07
też nikogo nie mam, taka ze mnie forever alone
Odpisz
30 października 2016, 12:32
@Windows_10: Wszyscy forever alone piona!
Odpisz
30 października 2016, 11:00
@Monnx: jak mamy łączyć jejowiczów, zaklepuję jacka <3
Odpisz
30 października 2016, 11:03
@Krzyniu: wiedziałem XD
Odpisz
30 października 2016, 10:25
byo
Odpisz
30 października 2016, 10:15
takie tru
Odpisz
30 października 2016, 09:30
zróbmy żeby przeszło
Odpisz
30 października 2016, 09:32
@Raczysko: Admin don't cares about ratings
Odpisz
30 października 2016, 09:30
próbuj dalej
Odpisz
30 października 2016, 09:27
Tru
Odpisz
30 października 2016, 09:29
@Jasnowidz: lajk lajf
Odpisz