Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2016, 05:05
?Kapitanie!
Odpisz
2 listopada 2016, 06:52
@znany93: w skyrimie ciężko sprzedać jakikolwiek kradziony towar. A sklepikarze magicznie wiedzą co jest kradzione. Dlatego kradziony towar sprzedaje się u specjalnych kupców.
Odpisz
2 listopada 2016, 08:56
@MCAssassin: Np. u Tonilli w gildi złodzieji
Odpisz
2 listopada 2016, 20:17
@MCAssassin: Przyda się, bo niedługo kupię.
Odpisz
5 listopada 2016, 06:14
Albo u każdego kto Ci to oferuje po zrobieniu poszczególnych misji gildii.
Odpisz
5 listopada 2016, 07:58
@Profesor_Ender: To był tylko przykład.
Odpisz
5 listopada 2016, 08:04
@MCAssassin: U każdego kupca można sprzedać kradziony towar tylko trzeba pewne "perki" wykupić :P
Odpisz
5 listopada 2016, 08:06
@Noctumo: Właściwie to o tym zapomniałem, bo ładuje punkty w kowalstwo i zamki
Odpisz
5 listopada 2016, 09:22
Perk "Paser" w retoryce.
Odpisz
17 listopada 2016, 23:06
Same here , tzn ja ładuje w zaklinanie alchemie i kowalstwo (jeszcze skradanie)
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2016, 07:52
@Noctumo: Skradanie i łucznictwo też mam mocno(bardzo) rozwinięte. Jestem najlepszym złodziejem i skrytobójcą w skyrim.
Odpisz
22 listopada 2016, 22:54
Ekhem... Jesteśmy w 2 różnych światach. Każdy wie że król złodziei może być tylko jeden. Swoją drogą nie wydaje się to dziwne że mimo iż nadano nam imie Ysmir- Smok Północy i Siwobrodzi uznają nas za godnych noszenia "Burzowej korony" to nie możemy być królem czy nawet jarlem w Skyrim ? :v
Odpisz
23 listopada 2016, 07:53
@Noctumo: Masz racje.
Odpisz
5 listopada 2016, 11:13
ta a w morrowidzie kradłeś i sprzedawałeś bez problemu, ukradłem handlarzowi przedmiot i go mu sprzedałem, ten się skapnął że to jego i wezwał straż
ale to nie problem potem jak kradłem to od jednego handlarza i drugiemu sprzedawałem po czym kradłem drugiemu i pierwszemu sprzedawałem
Odpisz
18 listopada 2016, 07:55
@bylejakbylegdzie: Mądryś
Odpisz
5 listopada 2016, 10:19
Czemu ten Khajiit wygląda jak jakiś pies?
Odpisz
5 listopada 2016, 11:34
Ponieważ to psajiit.
Odpisz
5 listopada 2016, 20:29
@kolkav5: da bum tss
Odpisz
6 listopada 2016, 00:21
To chyba rasa wykreowana przez twórcę komiksu, to nie Khajiit raczej
Odpisz
6 listopada 2016, 15:37
@arenak1111: To by wiele wyjaśniało
Odpisz
5 listopada 2016, 09:54
Lel, ja zawsze jak coś zaje**łem traderowi w riverwood a potem sprzedałem nie było skapy że kradzione.
Odpisz