Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar znany93

2 listopada 2016, 05:05

?Kapitanie!

Avatar MCAssassin

2 listopada 2016, 06:52

@znany93: w skyrimie ciężko sprzedać jakikolwiek kradziony towar. A sklepikarze magicznie wiedzą co jest kradzione. Dlatego kradziony towar sprzedaje się u specjalnych kupców.

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

2 listopada 2016, 08:56

@MCAssassin: Np. u Tonilli w gildi złodzieji

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2016, 20:17

@MCAssassin: Przyda się, bo niedługo kupię.

Avatar Profesor_Ender

5 listopada 2016, 06:14

Albo u każdego kto Ci to oferuje po zrobieniu poszczególnych misji gildii.

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

5 listopada 2016, 07:58

@Profesor_Ender: To był tylko przykład.

Avatar Noctumo

5 listopada 2016, 08:04

@MCAssassin: U każdego kupca można sprzedać kradziony towar tylko trzeba pewne "perki" wykupić :P

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

5 listopada 2016, 08:06

@Noctumo: Właściwie to o tym zapomniałem, bo ładuje punkty w kowalstwo i zamki

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2016, 09:22

Perk "Paser" w retoryce.

Avatar Noctumo

17 listopada 2016, 23:06

Same here , tzn ja ładuje w zaklinanie alchemie i kowalstwo (jeszcze skradanie)

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

Edytowano - 18 listopada 2016, 07:52

@Noctumo: Skradanie i łucznictwo też mam mocno(bardzo) rozwinięte. Jestem najlepszym złodziejem i skrytobójcą w skyrim.

Avatar Noctumo

22 listopada 2016, 22:54

Ekhem... Jesteśmy w 2 różnych światach. Każdy wie że król złodziei może być tylko jeden. Swoją drogą nie wydaje się to dziwne że mimo iż nadano nam imie Ysmir- Smok Północy i Siwobrodzi uznają nas za godnych noszenia "Burzowej korony" to nie możemy być królem czy nawet jarlem w Skyrim ? :v

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

23 listopada 2016, 07:53

@Noctumo: Masz racje.

Avatar bylejakbylegdzie

5 listopada 2016, 11:13

ta a w morrowidzie kradłeś i sprzedawałeś bez problemu, ukradłem handlarzowi przedmiot i go mu sprzedałem, ten się skapnął że to jego i wezwał straż

ale to nie problem potem jak kradłem to od jednego handlarza i drugiemu sprzedawałem po czym kradłem drugiemu i pierwszemu sprzedawałem

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

18 listopada 2016, 07:55

@bylejakbylegdzie: Mądryś

Avatar
RhobarIII

5 listopada 2016, 10:19

Czemu ten Khajiit wygląda jak jakiś pies?

Avatar kolkav5

5 listopada 2016, 11:34

Ponieważ to psajiit.

Avatar
RhobarIII

5 listopada 2016, 20:29

@kolkav5: da bum tss

Avatar arenak1111

6 listopada 2016, 00:21

To chyba rasa wykreowana przez twórcę komiksu, to nie Khajiit raczej

Avatar
RhobarIII

6 listopada 2016, 15:37

@arenak1111: To by wiele wyjaśniało

Avatar Kisluu

5 listopada 2016, 09:54

Lel, ja zawsze jak coś zaje**łem traderowi w riverwood a potem sprzedałem nie było skapy że kradzione.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nigdy na to nie wpadną

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka