Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar recktmlg69

7 lutego 2017, 22:11

nieee... skąd takie podejrzenie

Avatar TariXPL

8 listopada 2016, 01:25

Kiedy zaczipujesz passata

Avatar Kapitalista

7 listopada 2016, 18:20

Przypominam że ten kraj to Rosja i nie istnieje tu coś takiego jak ograniczenie prędkości

Avatar pavlopavo

7 listopada 2016, 07:39

Ten wzrok...

Avatar ArturPL

6 listopada 2016, 23:13

I nawet rejestracji nie ma oj będą dodatkowe koszty

Avatar Dark123456

6 listopada 2016, 23:24

@ArturPL: a niby po czym go namierzą

Avatar Dyrektorx

5 listopada 2016, 11:41

I weź go złap tym radiowozem

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2016, 21:25

@Dyrektorx: Tym?

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2016, 21:32

Jak spojrzy w tylne lusterko oślepnie! Jest git!

Avatar
iqhawe

6 listopada 2016, 21:52

niby multipla jest nawet dobrym autem...

Avatar damian2500

6 listopada 2016, 21:54

Na pewno nie wizualnie.

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2016, 21:55

Patrz jak to wygląda. Albo nie, nie patrz, bo oślepniesz.

Avatar
iqhawe

6 listopada 2016, 21:56

może nie wygląda dobrze, ale jeździ się niby zajebiście

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2016, 21:57

Szczególnie jak ulice są puste, bo wszyscy uciekli od tego potwora.

Avatar Dyrektorx

6 listopada 2016, 22:20

ta tym

Avatar bylejakbylegdzie

6 listopada 2016, 23:22

potwierdzam, w bagażniku zmieści się 6 znajomych po imprezie a bagażnik nawet wygodny jak czymś wyłożysz

Avatar Krzyniu

4 listopada 2016, 21:31

678km/h. O cholera.

Avatar FuryGaming

6 listopada 2016, 22:33

@Krzyniu: Panie, nawet 1300km/h.

Avatar
Konto usunięte

6 listopada 2016, 22:12

To mało jak na niego..

Avatar ALKATRAZ

6 listopada 2016, 22:10

a polska policja i tak go dopadnie

Avatar sylwon1234

6 listopada 2016, 21:31

I tak mu włożą mandat pod wycieraczkę. Oni tylko czekają aż zaparkuje, podkradają się i JEB! 500 PLN i 6 punktów karnych.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

To będzie bolało

Mało znany szczegół

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Młodzi gniewni

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka