Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Predator_PL

28 listopada 2016, 16:47

A wyciągaj mam 100% BATERII ;D

Avatar przemono

6 lipca 2018, 14:32

@Predator_PL: ale za to masz zepsuta baterie i rozładowuje się w minute

Avatar DarwinWatterson

26 listopada 2016, 14:38

('>_<)

Avatar Catmen

Edytowano - 20 listopada 2016, 13:07

Jak wyciągniesz to zostaniesz w piwnicy

Avatar Miguelp

20 listopada 2016, 14:43

@Catmen: ja shitstormu robic nie chce ale twoj avatar obraza moje uczucia religijne
jedno to inna wiara
a drugie to nic nie wnoszące hejtowanie jej
nie odpisuj chyba ze bardzo chcesz
po prostu sie zastanow

Avatar Catmen

20 listopada 2016, 16:27

@Miguelp: Ja jej nie hejtuje tylko chce żeby nikt o religiach mi nie pisał

Avatar Miguelp

20 listopada 2016, 16:48

@Catmen: twoj znak co innego sugeruje

Avatar Catmen

20 listopada 2016, 17:16

@Miguelp: Heh gównoburza nadciąga

Avatar Miguelp

21 listopada 2016, 10:13

@Catmen: wlasnie chcialbym jej uniknac wuec spojrz na swoj avatar i pomysl jaka jest pierwsza mysl po jego zobaczeniu

Avatar Catmen

21 listopada 2016, 15:17

@Miguelp: NIE religiom.

Avatar Miguelp

21 listopada 2016, 16:14

@Catmen: no chyba nie
krzyz to symbol tylko chrzescijanstwa

Avatar Catmen

21 listopada 2016, 16:38

@Miguelp: To jak religiom według ciebie?

Avatar Miguelp

21 listopada 2016, 17:36

@Catmen: ciezko by bylo zrobic taki znak ale sprobuj to samo tylko dodaj symbole judaimu islamu i hinduizmu

Avatar NorweskiKogut

19 listopada 2016, 11:15

Lecz to przecież laptop...

Avatar urkiso123

20 listopada 2016, 13:04

@NorweskiKogut: Ale jak ma np: 3%baterii to się wyłączy...

Avatar Anakin_Skywalker_

21 listopada 2016, 09:16

@urkiso123: gorzej jak nie ma baterii

Avatar Windows_10

20 listopada 2016, 13:22

ale kociu ja mam 100% baterii

Avatar Skrzypo

20 listopada 2016, 13:24

@Windows_10: Ciiii... Nie psuj mu zabawy.

Avatar Archeologwinternetach

20 listopada 2016, 13:04

*Przylatuje*
Pyr pyr pyr pyr pyr
http://www.obrazki.jeja.pl/219242,syp-karme.html
*Odlatuje*
Pyr pyr pyr pyr

Avatar Sebzer

18 listopada 2016, 17:23

pierwszy raz w zuciu to mowie: wow ale słodziak

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2016, 13:07

@Sebzer: w zuciu ? ;-;

Avatar Archeologwinternetach

20 listopada 2016, 13:12

@Sebzer: żuciu*

Avatar Sebzer

20 listopada 2016, 13:27

klawiatura jest ak zje**na ze jak pisze w normalnym tepie to mi litery przeskakuja.
mialo byc: Pierwszy raz w życiu to mówię: wow ale słodziak.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jakby trochę nie fair

Pozdrawiam świetliki

Brawo za czujność!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka