Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Frustrujące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przypałowo
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2018, 10:03
masz taki sam czajnik jak ja xd
Odpisz
18 grudnia 2016, 14:56
Ja tak umiem wszystko narysować
Odpisz
29 listopada 2016, 21:03
chciałbym tak rysować
Odpisz
30 listopada 2016, 06:47
spróbuj to bardzo łatwe
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:05
@benben7: Tak narysować można np. kubek.
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:18
Ja tak potrafię :P wychodzą na prawdę realistycznie...
Odpisz
6 grudnia 2016, 17:33
@agaciaf: O,pisiont groszy!
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:08
przynajmniej pad od ps
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:19
@ALKATRAZ: PS4 do tego
Odpisz
6 grudnia 2016, 00:49
@Davido: Czuję się taki biedny jak patrzę na tego pada ;-;
Odpisz
Edytowano - 29 listopada 2016, 21:19
kisne
Odpisz
29 listopada 2016, 21:42
nie dostaniesz słoika
Odpisz
30 listopada 2016, 07:02
@Kapitalista: Ty sknero
Odpisz
30 listopada 2016, 10:00
łap słoik z brylantami
Odpisz
30 listopada 2016, 10:38
@LMKD_: *zabiera słoik
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2016, 15:24
Masz kilka słoików [__] [] [_] [___]
Odpisz
30 listopada 2016, 17:18
@caltinks_2: idziesz do gułagu
Odpisz
Edytowano - 30 listopada 2016, 17:21
@Kapitalista: *Ucieka z wozu który jedzie do najbliższego gułagu
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:12
Łap słoik z cykutą
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:44
{_} {_} {_} {_} {_} {_} masz zapas wyjątkowych słoików wujka Andrzeja
Odpisz
5 grudnia 2016, 20:39
Odpisz
5 grudnia 2016, 20:46
@caltinks_2: Nie uciekniesz z gułagu...
Odpisz
5 grudnia 2016, 22:06
@Andrzej_Duda: :0
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:18
Też już umiem! ;--D
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:25
@EpicArcher: Jestem artystą.
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:45
@EpicArcher: Phi! Amatorzy...
Odpisz
5 grudnia 2016, 20:52
@antekk5: ładna maska gazowa
Odpisz
5 grudnia 2016, 21:14
@kapitan_Rosja: Dziękuję.
Odpisz
5 grudnia 2016, 21:14
@sliwak2001: phi wielcy amatorzy na już rysuje na blacie
Odpisz
5 grudnia 2016, 21:00
mam taki czajnik
Odpisz
6 grudnia 2016, 18:25
@wolf_lord: ja też lol
Odpisz
26 grudnia 2016, 13:02
@ponczeq: Ja taki miałem w hotelu na wakacjach
Odpisz
5 grudnia 2016, 20:16
Talent *_*
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:31
jak drukarka 3d prawie
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:14
A co jeśli ten superrealistyczny rysunek to ta ręka?
Odpisz