Nauczyciele nie lubią zbuntowanych uczniów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Ikony
Niegrzeczny Oskarek
To by wystarczyło
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2016, 08:11
-oddaj telefon!
-nie!
-oddaj telefon!
-nie!
-w takim razie idziemy do dyrektora
-nigdzie nie idę!
-dzownie do twoich rodziców
i na tym kończy się bunt
Odpisz
23 października 2017, 22:46
@RpLay: I takie:
-Nie mam rodziców!
Odpisz
5 grudnia 2016, 20:46
E tam.. Da się przeżyć, treści przynajmniej są bardziej zrozumiałe niż w takich Krzyżakach, po*ebane ale lepsze..
*to moje zdanie*
Odpisz
5 grudnia 2016, 22:24
ja z kolei uważam, że krzyżacy to ciekawa książka chociaż trudno mi się czytało starym językiem
Odpisz
6 grudnia 2016, 05:04
@kafelka_w_kuchni: może i jednak ciekawa, ja jej nie mogłam zrozumieć, a dopiero po przeczytaniu streszczenia zaczęłam trybić o co chodzi
Odpisz
5 grudnia 2016, 22:24
Buntownicy w szkołach ponadgimnazjalnych? Raczej nie.
Odpisz
5 grudnia 2016, 22:22
Może to ostrzeżenie w takim stylu:
"Jeśli będziesz buntownikiem, to nie dość, że skończysz marnie, to jeszcze wszyscy ci znienawidzeni nauczyciele polskiego będą cię wykorzystywać do męczenia biednych uczniów"
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:31
o co chodzi?
Odpisz
5 grudnia 2016, 22:04
@RAKAK: Poeci z natury byli buntownikami
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:13
Zbuntowani uczniowie:
szkoua edukacia i osiwiata to gunwo i nie będę sie uczyl mam wlasne zycie
"Wychwalani pod niebiosa" buntownicy:
W imię ojczyzny.
W imię miłości.
W imię wolności.
W imię marzeń.
Odpisz
Edytowano - 5 grudnia 2016, 20:08
"Wychwalani pod niebiosa" buntownicy:
car, rosja i władza to gunwo, nie będę ich sie słuchal mam wlasny kraj
Zbuntowani uczniowie:
W imię własnych poglądów
W imię swoich uczuć
W imię wolności
W imię marzeń
Wszystko można przedstawić w taki sposób.
Odpisz
5 grudnia 2016, 20:25
@Myszkapl: tyle że w twoim przykładzie jest to naciągane
Odpisz
5 grudnia 2016, 20:43
A w Twoim nie?
Dziady. Konrad.
Uważa, że jest nieśmiertelny i fajniejszy od Boga. Myśli, że sam pokona wroga. Opętują go demony. Pragnie zabijać.
W imię czego? Ojczyzny? Nie. W imię zemsty. Zemsty, zemsty na wroga.
Świetny wzór do naśladowania!
Werter.
Nie potrafi sobie poradzić ze swoimi emocjami. Ma dość życia. Próbuje się zabić i umiera bardzo długo.
W imię czego? Miłości? Nie. Z depresji.
Świetny wzór do naśladowania!
Kordian.
Też chce się zabić. A potem chce zabić cara.
W imię czego? Wolności i ojczyzny? Tak, ale jego działanie by nie wystarczyło, a i tak nie miał do niego odwagi...
Zbuntowany uczeń:
Daty z historii nigdy mi się w życiu nie przydadzą. Zamiast tego pouczę się biologii i chemii.
W imię czego? W imię marzeń, by być lekarzem!
Odpisz
5 grudnia 2016, 21:15
@Myszkapl: Właśnie naciągasz jeszcze bardziej xD
Odpisz
5 grudnia 2016, 20:40
albo teraz szóstoklasiści mają przeje**ne, bo muszą się douczyć nowego systemu i test z 8 lat mają
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:26
Zbuntowany bohater
>Ku*wa, ale mnie państwowa knaga je*ie. Dobra, pora na dywersję i walkę z okupantem!
>Ku*wa, rodzice mnie przeszkadzają. Dobra, pora na poważne dyskusje i udowodnienie im moich racji.
Zbuntowany uczeń
Ch** ku*wa fajeczki
Ch** ku*wa vaperki
Ch** ku*wa pora na muzykę Cypisa na 3/4 szkoły z głośnika za hajs ojca którego nienawidzę
Czy moderacja tej strony zajmuje się czymś poza banowaniem tych którzy ją ukąszą?
Odpisz
3 grudnia 2016, 09:35
Ciekawy jest wymagany spis lektur na podstawówki ośmioletnie. W 4 klasie czytają już Pana Tadeusza, w 7 klasie Quo Vadis/Krzyżaków. Za to w 8 klasie mają do przeczytania Akademię Pana Kleksa.
Odpisz
3 grudnia 2016, 13:37
@OVERPOWEREDD: Akademię Pana kleksa? Czyli jeśli miałem to jako lekturę w 4 klasie, to będę musiał to czytać drugi raz? ;-;
Odpisz
3 grudnia 2016, 14:03
Nie, bo 1-2 gimnazja zostają jeszcze według starego porządku. Za to 6 podstawówki idą teraz do klasy 7.
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:10
@OVERPOWEREDD: Pan Tadeusz ma być czytany we fragmentach, pewnie będą to opisy przyrody, które sam miałem w 4/5 klasie, chyba nawet musiałem się fragmentu na pamięć uczyć. Krzyżacy w 7 klasie to tak jakby w 1 gimbie, czyli standard też to w tej klasie przeczytałem. Jedynie ten Pan Kleks w 8 jest jakiś dziwny. Czyli podsumowując-aż tak dużych zmian nie ma
Odpisz
5 grudnia 2016, 19:05
kiedyś leciał zbuntowany anioł, ciekawe czy jeszcze ktoś to pamięta, jak kobieta leżała i kręciła się tak, że było jej widać tyłek
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:52
he??
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:59
@mooped: hel
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:05
@oceanaus: Xe?
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:27
@Kapitan_Jack_Sparrow: Ne ?
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:37
@legend77: Ar?
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:39
@Kapitan_Jack_Sparrow: jar jar
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:41
@oceanaus: Zawsze zastanawiałem się dlaczego on nazywa się Słoik Słoik Binks...
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:42
@Kapitan_Jack_Sparrow: bo lubi słoiki?
Odpisz
2 grudnia 2016, 22:18
@mooped: Romantyzm to epoka buntiwników. W drugiej klasie ponadgimnazjalnych uczysz się o Mickiewiczu, Słowackim, itp. Którzy byli standardowymi buntownikami.
Odpisz
2 grudnia 2016, 22:49
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
2 grudnia 2016, 22:55
@pan_hejter: jestem w 1 i mam je**ne średniowiecze
Odpisz
2 grudnia 2016, 19:59
Połowa bohaterów z książek które w tym roku przerabiamy popełniło samobójstwo.
Czy szkoła coś mi sugeruje?
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:06
@Serzc: Tak.
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:44
@Serzc: Połowa bohaterów książek w mojej klasie rok temu to były niepełnosprawne dzieci które summa summarum umierały.
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:09
Z powodu iz nie wiem o co chodzi napisze nauke.
Istnieja trzy prawdy gurolskie.
"Prowda"
"Ni Prowda"
"Gowno prowda"
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:34
@Niszczyiel: chyba Świnto Prowda, Tyż Prowdo i Gówno Prowda.
Odpisz
2 grudnia 2016, 20:09
Heh... buntownicy...
Odpisz